UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Торичні контактні лінзи Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism, Johnson & Johnson

Рейтинг: 3 - 3 голоса
Товар в наличии У наявності
Новинка
 • Торические линзы Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism, Johnson & Johnson
 • Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism
Термін поставки 20-30 днів! Передоплата від 50%.
Радіус (BC):
Сфера (Sph):
Циліндр (Cyl):
Градус (Ax):
Кількість:
1 150 грн.
Додати до порівняння!
Додати до порівняння
Купити в один клік

Опис Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism

Контактні лінзи ACUVUE OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM для корекції астигматизму

Контактні лінзи ACUVUE OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM - це одноденні лінзи для корекції астигматизму, забезпечують виняткову ефективність і допомагають позбутися відчуття втоми і сухості очей. Лінзи сконструйовані за технологією подвійної дії, яка допомагає утримувати вологу і запобігає роздратування очей і на основі унікального дизайну Прискореної Стабілізації забезпечує чіткій і стабільний зір незалежно від руху очей і напрямку погляду.
Контактні лінзи для корекції астигматизму ACUVUE OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM (Акувью оазис ван дей для астигматизму) були випущені в 2017 році компанією Johnson & Johnson Vision Care, Inc.

З технологією Hydraluxe лінзи орієнтовані на інновації і являють собою дизайн, наповнений сльозами, який відрізняється поліпшеною мережею сльозаообразних молекул, які допомагають лінзі інтегруватися з природною слізної плівки, забезпечуючи стабільність і комфорт.

Технологія HydraLuxe не просто створює покриття, а мережу, схожу на сльозу, по всій лінзі, яка стабільно працює весь день, а не моргає. Це допомагає створити комфорт протягом усього дня.

Завдяки повітропроникній  гідратованих силіконового матеріалу та інноваційного BLINK STABILIZED Design для астигматизму, ці лінзи працюють користуючись працею повік забезпечуючи стабільний і чіткий зір.

Чому варто купити ACUVUE OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM?

 • HydraLuxe - це запатентована технологія зволоження, розроблена Johnson & Johnson Vision Care. Унікальний дизайн зі сльозогінним покриттям імітує муцини, що допомагає підтримувати стабільну слізну плівку. Розширена мережа сльозообразних молекул з використанням полівінілпіролідону (ПВП) і гідратованого силікону з високою повітропроникністю інтегрується в слізну плівку. Полівінілпіролідон (винайдений в 1930-х роках німецьким вченим Вальтером Реппе з BASF) знижує тертя і діє як агент гідратації.
 • BLINK STABILIZED - це конструкція прискореної стабілізації. Що відрізняє цей дизайн від інших, так це форма лінз. Конструкція лінзи рівномірно тонка по краю лінзи. Це область, яка знаходиться під верхнім і нижнім повіком. І навпаки, в області лінзи, яка взаємодіє з віком, є 4 невеликих, рівномірно розташованих і трохи більш товсті зони.
Має чотири «активних зони» або точки стабілізації на зовнішньої центральної периферії і зону мінімального тиску під кожним повіком.За частки секунди кожного моргання верхню повіку опускається над рогівкою, а нижню повіку тягнеться до носа. Крім того, повіку стикається з ділянками лінзи змінюється товщини, змушуючи лінзу рухатися. Чим більше контакт між повіком та контактною лінзою, тим більше руху. Це може викликати нестабільність зору у тих, хто носить контактні лінзи.
Інші лінзи, такі як лінзи з баластом призми, товщі знизу. Створюючи цю різницю в товщині, дизайнери лінз вважають, що верхня повіка стисне лінзу на місце. Замість цього, наявність більш товстої області близько або під повіками підкреслює рух. Більш товстий край означає більшу взаємодію з нижньою повікою під час моргання, а більше взаємодія означає меншу стабільність.

Контактні лінзи з дизайном BLINK STABILIZED набагато тонше під кожним повіком. Це означає, що до, під час і після моргання буде менше взаємодії. В результаті носії лінз отримують менше скручувальних рухів з цієї лінзою.

Це не єдина перевага такої конструкції лінз. Через унікального розміщення більш товстих областей в цій конструкції взаємодія між лінзою і повіком фактично збільшує стабільність лінзи і її змінення. Під час моргання повіко взаємодіє з лінзою в чотирьох певних областях, званих «активними зонами». Через те, де розташовані ці 4 активні зони, кожне моргання стискає лінзу на місці навіть в крайніх положеннях голови.

Якщо лінза вставлена ​​неправильно, миготливе повіко допомагає швидко повернути лінзу на місце. Це справжній прорив в конструкції лінз такого типу. Коли ви вставляєте лінзу, досить лише кількох спалахів, щоб встановити лінзу в правильне положення.

 • Забезпечує блокування УФ-випромінювання класу 1 блокує> 90% УФА і> 99% УФВ-променів
 • Контактні лінзи для одноразового використання, які відповідають вашим повсякденним завданням. Дуже добре підходять для цифрових екранів, складних умов і активного способу життя.
 • Самий здоровий спосіб шкарпетки контактних лінз. Одноразові контактні лінзи надягають на очі щоранку і викидаються щоночі, тому вам не потрібні кошти для догляду

Як мені надіти контактні лінзи ACUVUE OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM?

 1. Ретельно вимийте з милом і витріть руки рушником.
 2. Щоб не переплутати контактні лінзи, завжди спочатку надягайте і знімайте лінзи для ПРАВОГО ока.
 3. Одягніть лінзу на кінчик вказівного пальця. Переконайтеся, що лінза правильно лежить, перевіривши маркер 123.
 4. Іншою рукою притримуйте верхню повіку, щоб не моргати.
 5. Опустіть нижню повіку іншими пальцями прикладає руки.
 6. Подивіться на стелю і акуратно помістіть лінзу в нижню частину ока.
 7. Повільно відпустіть повіку, і на мить закрийте очей.
 8. Моргніть кілька разів, щоб відцентрувати лінзу. Все готово.


Якщо вам незручно з лінзою, зніміть її і перевірте, чи немає пошкоджень або порошинок і не вивернула чи лінза на ізнанок. Якщо вона пошкоджена, викиньте її. В іншому випадку змийте великою кількістю розчину і одягніть лінзу повторно.

Як зняти контактні лінзи ACUVUE OASYS?

 1. Ретельно вимийте з милом і витріть руки рушником.
 2. Подивіться на стелю і опустіть нижню повіку.
 3. Щоб не переплутати контактні лінзи, завжди знімайте їх в одному порядку.
 4. Піднесіть вказівний палець до ока, поки не торкнетеся нижнього краю лінзи.
 5. Посуньте лінзу вниз до нижньої білої частини ока.
 6. Обережно стисніть лінзу між великим і вказівним пальцями і зніміть її.
 7. Зніміть іншу лінзу, виконавши ту ж процедуру.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Контактні лінзи, які поглинають УФ-випромінювання, НЕ замінюють захисні окуляри, які поглинають УФ-випромінювання, такі як окуляри або сонцезахисні окуляри, які поглинають УФ-випромінювання, оскільки вони не повністю закривають очі і навколишню область. Ви повинні продовжувати використовувати окуляри, які поглинають УФ-промені, як зазначено в інструкції.

Купити контактні лінзи для очей Акувью Оазис 1 дей фор Астигматизм від компанії Джонсон і Джонсон

Купити контактні лінзи для очей Акувью Оазис 1 дей фор Астигматизм від компанії Джонсон і Джонсон можна в нашому інтернет магазині. Доставка Лінз кур'єром в Києві і Дніпрі, а в Одесі, Львові, Харкові та по інших містах України службою "Нова Пошта".

Замовити лінзи Акувью Оазис для астигматизму можна і за телефоном:

Інформація про товар надана компанією Johnson & Johnson з відкритих джерел і каталогів.

Характеристики Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism

Бренд/Виробник Acuvue
Johnson & Johnson
Режим носіння денного носіння
Термін носіння 1 день
Тип матеріалу силікон-гідрогель
Матеріал лінзи Сенофілкон A
Товщина по центру, мм 0.085
Киснепроникність (Dk/t) 121
Вологомісткість,% 38
Діаметр, мм 14.3
Кількість в упаковці (шт) 30
УФ-фільтр Так
Відгуки
Інформація про товар
Бренд/Виробник: Acuvue
Johnson & Johnson
Термін носіння: 1 день
Тип матеріалу: силікон-гідрогель
Киснепроникність (Dk/t): 121
Вологомісткість,%: 38
Кількість в упаковці (шт): 30
УФ-фільтр: Так
Доставка
Безкоштовна доставка Оплата без комісій
Скидки
Знижки від 3% до 10%
Оплата частями
Оплата
частинами