UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Новий багатофункціональний розчинити Maxima Elite

Новый многофункциональный pаствоp Maxima Elite
Акція
Попробуй качество без консервантов!
  Regard  
Regard
Акция! -
100 ml -
150 грн.
Упак. -
355 ml -
399 грн.
Порівняти! Порівняти
  Maxima Elite  
Maxima Elite
Упак. -
360 ml -
320 грн.
Порівняти! Порівняти
  MAXIMA  
MAXIMA (Немає в наявності)
14.03.2010

Новий багатофункціональний розчин компанії Maxima Optics

І. Р. Арутюнова, канд. мед. наук, медичний консультант з професійних питань компанії Maxima Optics (UK) Ltd в Росії та інших країнах СНД

М'які контактні лінзи (МКЛ) повинні щодня очищатися і дезінфікуватися для максимальної безпеки їх носіння. В цей час найбільшою популярністю користуються багатофункціональні розчини (МФР). Вони значно спрощують процедуру догляду, і підходить для більшості пацієнтів. У складі МФР містяться компоненти, які дозволяють одночасно зберігати, дезінфікувати і очищати лінзи. Застосовувані розчини повинні бути максимально токсичними для мікробів і в той самий час залишатися нетоксичними для клітин людини. Розчин повинен збільшувати комфортність носіння лінз для користувача і зменшувати сухість ока (1).

Критерії дезінфекції нового стандарту якості МФР

Згідно з встановленими критеріями дезінфекції для нового стандарту ISO 14729 (ідеальний тест), до дезінфікуючих розчинів пред'являється вимога зниження рівня специфічних мікробних штамів в розчині в кількості 1 log-одиниці щодо Фузар (Fusarium) і грибків роду кандида (Candida); 3 log-одиниці відносно синьогнійної палички (Pseudomonas aeruginosa), серато (Serratia marcescens) і стафілокока золотистого (Staphylococcus aureus). Розчини, які не пройшли цей тест, не отримують сертифікат, що дає право на продаж споживачеві.

Компанія Maxima Optics для догляду за контактними лінзами пропонує багатофункціональний розчин нового покоління Maxima Elite з зволожуючим компонентом Aqua-Shield (Рис.1). Нова формула розчину створена для комфортного носіння всіх видів МКЛ, включаючи силікон-гідрогель. Розчин Maxima Elite ефектівен проти всіх бактерій, грибів, всіх видів акантамеб (включаючи цисти). Тести підтверджують повну дезінфекцію лінзи менш ніж за 6 годин (зменшення бактерій на 3 log-одиниці; колоній грибів і дріжджоподібних грибів - і на 1 log-одиницю).

Рис. 1. Упаковка містить багатоцільовий розчин Maxima Elite (флакони по 360мл та 100мл), а також контейнер для лінз.

Рис. 1. Упаковка містить багатоцільовий розчин Maxima Elite (флакони по 360мл та 100мл), а також контейнер для лінз.

Основні компоненти розчину

 • 0,9% NаCl - ізотонічний і ізоосмотічний розчин зі слізною рідиною: p коливання - 7,0 - 7,3; осмотичний тиск 280 - 320 мОсм / л.
 • фосфатний буфер найвищий м'який буфер, підходить пацієнтам, схильним до алергічних реакцій.
 • етилендіамін тетраоцтовая кислота (ЕДТА) - хелатообразуючій агент, утворює комплекс з іонами кальцію, який сприяє руйнуванню стінок мікробних клітин і значно посилює дезінфікуючю дію консервантів; видаляє катіонні містки в клітинних стінках, де концентруються іони Ca + + і Mg + +
 • Полігексаметіленбігуанід (PHMB) 0,0001% - дезінфікуючий агент, високомолекулярної сполуки (містить від 6 до 8 активних ділянок). Він забезпечує відмінне дезінфікуючу дію відносно широкого спектра мікроорганізмів (бактерій, дріжджів, грибів, акантамеби). Дезінфікуючий агент селективно взаємодіє з патогенними мікроорганізмами (а → б → в → г), як показано на рис.2. Активні хімічні групи приєднуються до кислого фосфоліпідного комплексу мембран бактерій і розривають їх, в результаті чого відбувається ефективна загибель мікроорганізмів. Така структура робить його застосування безпечним для мембран клітин людини.
Модель взаємодії дезінфікуючого PHMB агента з патогенними мікроорганізмами
 • RemoPro 1 - неіонних сурфактантний очисник, активний поверхневий агент, що містить гідрофобні та гідрофільні ділянки, що дають можливість пов'язувати як молекули протеїну, так і молекули води, забезпечує поверхневе очищення і змазування. Як показано на рис. 3 (а → б → в → г), гідрофобні групи («хвіст») прикріплюються до забруднюючих частинок на поверхні лінзи, а гідрофільні групи («головка») притягують до себе воду і в результаті відривають частки від поверхні лінзи. Як тільки частинки відділяються від поверхні лінзи, до них прикріплюється ще більше молекул сурфактанту, які притягують в цю область ще більше молекул води, що перешкоджає повторному приєднанню часток до поверхні лінзи.
Модель взаємодії сурфактанта RemoPro 1 із забруднюючими частинками на поверхні контактної лінзи
 • RemoPro 2 - глибоке очищення - допомагає забезпечувати пацієнтам чисті лінзи й комфортне носіння.
 • Aqua-Shield - синтетичний, водорозчинний агент, похідне від целюлози з відмінними Вологозв'язуючими і біоадгезивніми властивостями. Створює «зволожуючий щит» навколо лінзи, що покриває рогівку механічно, захищаючи поверхню і зволожуючи її. Знімає почервоніння і роздратування очей.

Таким чином, новий універсальний розчин Maxima Elite це:

 • ефективне видалення білкових, жирових і будь-яких інших органічних відкладень з поверхні лінзи
 • зручна і ефективна дезінфекція МКЛ;
 • максимальний комфорт в кінці дня шляхом максимального зволоження МКЛ;
 • запобігання дегідратації МКЛ;
 • гарантія безпечного носіння будь-яких силікон-гідрогелевих лінз.

  Завдяки різноманітності наявних МФР, і з огляду на той факт, що склади МФР все ж відрізняються компонентами, для пацієнтів є реальна можливість підібрати той розчин, який підходив би йому найбільшою мірою!


  Maxima 38 FW  
Maxima 38 FW
Упак. (4 шт.) -
600 грн.
Порівняти! Порівняти
  MAXIMA 55 Comfort +  
MAXIMA 55 Comfort +
Упак. (6 шт.) -
700 грн.
Порівняти! Порівняти
  Maxima 55 UV  
Maxima 55 UV
Упак. (6 шт.) -
750 грн.
Порівняти! Порівняти
  Maxima Si Hy  
Maxima Si Hy
Упак. (3 шт.) -
456 грн.
Порівняти! Порівняти