UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Нові контактні лінзи Miru 1 Day Flat Pack в супер тонкої упаковці

Новые контактные линзы Miru 1 Day Flat Pack в супер тонкой упаковке
  Aquamax B12  
Aquamax B12
10 шт. - 265 грн.
Поштучно, пробник!
  Miru 1day Flat Pack пробник  
Miru 1day Flat Pack пробник
3 шт. - 100 грн.
  Miru 1day Flat Pack  
Miru 1day Flat Pack (Немає в наявності)
15.11.2018

ІМ Доставка Лінз представляє нові 1-денні плоскі контактні лінзи Miru від Menicon.

Виробник контактних лінз Menicon представив в 2018 році на українському ринку нові лінзи, які упаковані в найтонший плоский контейнер.
Отримавши свою назву від японського дієслова, що означає «бачити» Miru 1 Day Flat Pack - це найтонша в світі упаковка контактних лінз.

Перші одноразові контактні лінзи в плоскій упаковці

Товщина нової упаковки складає всього лише 12,5% від товщини звичайного контейнера для лінз і є найбільш тонкою і компактною в світі упаковкою для лінз.

Miru 1day Flat Pack перші в світі одноразові контактні лінзи в плоскій упаковці

Як ви можете бачити на зображенні вище, упаковка контактних лінз Miru 1day Flat Pack становить всього один міліметр. В упаковці міститься саме ту кількість рідини, яка необхідна для установки лінз, ніяких відходів рідини або пакувальних матеріалів! Лінза затиснута між двома листами фольги, на відміну від типових пластикових контейнерів, в яких лінзи вільно плавають.

Упаковку також легко відкрити, і після відкриття лінза знаходиться прямо на поверхні. Таким чином, ви можете легко надіти лінзу на палець і мінімізувати ризик забруднення.

Легко відкривається упаковка Miru 1day Flat Pack

Легко відкривається упаковка в якій лінза знаходиться зовнішньою поверхнею завжди вгору, щоб її відразу одягнути на палець. Що усуває плутанину з приводу орієнтації лінзи і знижує ймовірність дотику до внутрішньої поверхні лінзи.

Лінзи виготовлені з матеріалу, який утримує вологу, тому у вас не буде симптомів сухого ока, забезпечуючи більший комфорт для користувачів.

Завдяки тонкої конструкції упаковки лінзи Miru 1day Flat Pack легко носити з собою, наприклад, в гаманці. Контактні лінзи також займають мало місця під час відпустки. Замовте лінзи Миру Ван Дей Флет Пак онлайн на сайті Доставка Лінз з безкоштовною доставкою по Україні.
Кнопка купити одноденні контактні лінзиMiru 1day Flat Pack, Menicon

Чому варто купити лінзи Miru 1day Flat Pack?

Чи плануєте ви свою літню відпустку або відрядження, нові контактні лінзи Miru 1 можуть стати вашим ідеальним супутником у подорожі!

Переваги:

  • Кожна упаковка містить всього 0,2 мл розчину, ідеально, якщо ви подорожуєте на далекі відстані і вам потрібно змінити контактні лінзи на ходу.
  • Одна смужка містить три контактні лінзи і має товщину менше ніж 1 мм. Це зменшує місце займане ними в сумці і робить їх надзвичайно портативними - їх можна носити навіть в гаманці або кишені.
  • Вони забезпечують більший комфорт і меншу сухість завдяки своїй здатності природним чином зволожувати.

Контактні лінзи Miru і навколишнє середовище:

Як ви тільки що прочитали і побачили, упаковка лінз Miru 1day Flat Pack дуже тонка.
Маскот-08.jpg Використовується до 80% менше пакувального матеріалу в порівнянні зі звичайною упаковкою.
На додаток до цього великій кількості лінз коробка для лінз виготовлена з переробленого пластику, що дозволяє вам як власникові лінз зробити свій внесок в покращення навколишнього середовища!