UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Контактні лінзи Acuvue Oasys ідеальне рішення для тих, хто довго працює на комп'ютері.

Контактные линзы Acuvue Oasys идеальное решение для тех, кто подолгу работает на компьютере.
Топ
  Acuvue Oasys with Hydraclear Plus  
Acuvue Oasys with Hydraclear Plus
6 шт. - 816 грн.
  Acuvue Oasys for Astigmatism  
Acuvue Oasys for Astigmatism
6 шт. - 1 023 грн.
Новинка
Передзамовлення!
  1-Day Acuvue Moist for Astigmatism  
1-Day Acuvue Moist for Astigmatism
30 шт. - 1 080 грн.
17.11.2011
Ставлячись до стандарту «з дев'яти до п'яти» як до чогось з минулого, українці все частіше виявляються на роботі дуже рано, а залишають її все пізніше і пізніше.
Для більшості службовців використання комп'ютера стало частиною їх повсякденного життя, і це не рідкість сісти за стіл о 8:00 і все ще залишатися там о 17:30.
Хоча роботодавці, безумовно, оцінять старання, тривале перебування біля комп'ютера може мати негативний вплив на зір, викликати напругу очей, головні болі, втому, сухість очей і проблеми фокусування.

Лінзи в яких можна працювати за комп'ютером

Двотижневі лінзи Акувью Оазис забезпечують неперевершений комфорт при носінні як при тривалому перебуванні в приміщеннях з кондиціонером, так і при інтенсивному використанні цифрових пристроїв, таких як ноутбуки або смартфони.
Носіння лінз Acuvue Oasys дійсно може допомогти зменшити ці проблеми, пропонуючи користувачам комфорт як біля, так і далеко від екранів комп'ютерів.


Ідеально для багатогодинної роботи перед екраном Ідеально для багатогодинної роботи перед екраном
Неперевершений комфорт при носінні, особливо при використанні цифрових пристроїв Неперевершений комфорт при носінні, особливо при використанні цифрових пристроїв
Вищий клас захисту від ультрафіолету Вищий клас захисту від ультрафіолету

Підходять для тих, хто:

 • потребує корекції короткозорості або далекозорості.
 • проводить багато часу перед екраном.

 • Технологія HYDRACLEAR PLUS
 • Ці лінзи використовують технологію Hydraclear Plus, яка робить їх гладкими та вони зберігають вологу. 84% людей, які вже носили лінзи, сказали, що вони абсолютно забували, що були в лінзах. Унікальна технологія HYDRACLEAR PLUS робить контактні лінзи неймовірно проникними для кисню, а поверхня - сверхгладкой.

  • Матеріал лінз Оазис

  Лінза зроблена із силіконового матеріалу називається Сенофілкон А, що дозволяє лінзі чудово пропускати кисень. Матеріал забезпечує постійне надходження кисню до очей і тривалий комфорт.

  • Тип контактної лінзи:

  Заміна на нову пару відбувається раз на два тижні, які можна використовувати як для щоденного, так і для постійного носіння.

  При щоденному носінні, можна носити лінзи не більше 14 днів. Після закінчення цього терміну їх необхідно замінити на нову пару. При щоденному носінні контактні лінзи необхідно:

  • знімати ввечері,
  • очищати
  • зберігати вночі в контейнері.

  Якщо двотижневі лінзи носять безперервно, їх можна носити не більше 7 днів за раз, а потім їх необхідно зняти і почистити, через 14 днів утилізувати і замінити новою парою.

  Поговоріть зі своїм оптиком і дотримуйтесь його вказівок, перш ніж вирішити, чи слід носити Оазис постійно.


  Контактні лінзи Acuvue Oasys ідеально підходять для людей, які проводять багато часу за комп'ютером або тривалий час знаходяться в опалювальних або кондиціонованих приміщеннях.

  Розміри упаковки:

  ACUVUE® OASYS доступні ІМ Доставкалінз упаковками по 6 штук.

  Доступність - Астигматизм:

  Для всіх, кому потрібна корекція кривизни рогівки, ACUVUE® OASYS також доступний як ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM, що забезпечує оптимальний комфорт при носінні.

  Для тих, хто страждає далекозорістю, Johnson & Johnson Vision рекомендує мультифокальні контактні лінзи з сімейства MOIST, а саме 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL . Це мультифокальні лінзи, на один день, після дня носіння лінзи утилізують, а вранці одягають нову пару.


  Альтернативні контактні лінзи

  Якщо ви вирішите вибрати альтернативні контактні лінзи замість Акувью Оазис, дуже важливо обговорити інші варіанти зі своїм лікарем і вибрати лінзи, щоб ви могли бути впевнені, що вони дійсно підходять вам.

  Джонсон і Джонсон рекомендує як альтернативу такі контактні лінзи:

  Acuvue Oasys with Transitions - це двотижневі лінзи, виготовлені з силікон-гідрогелю. У них використовується технологія, яка легко адаптується до мінливих умов освітлення.

  Transitions ™ Light Intelligent Technology ™ дозволяє лінзам адаптуватися до будь-яких умов освітлення. Це означає, що в залежності від навколишнього освітлення лінзи можуть автоматично затемнюватися. Сила затемнення відповідає яскравості навколишнього світла. Ця технологія світлового сенсора активується дуже швидко - лінзи темніють менш ніж за 60 секунд і знову стають світлішими приблизно через 90 секунд.  Використана література:

  1. Врушалі Корді, Синь Вей, Грег Хофманн, П'єр Герліган, Філіп Жубен, Бен Вули; Моделювання зору. Прогнозування Senofilcon-A за допомогою HYDRACLEAR® PLUS і Senofilcon-A з контактними лінзами HydraLuxe ™. Дослідницька офтальмологія і візуалізація 2019; 60 (9): 6356.
  2. ACUVUE OASYS® з технологією HYDRACLEAR® PLUS. Johnson & Johnson Medical GmbH.

  Топ
    Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe  
  Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
  30 шт. - 1 023 грн.
    1-Day Acuvue Tru Eye  
  1-Day Acuvue Tru Eye
  30 шт. - 1 127 грн.
    1-Day Acuvue Moist  
  1-Day Acuvue Moist
  30 шт. - 816 грн.
  Новинка
  Передзамовлення!
    1 Day Acuvue Moist Multifocal  
  1 Day Acuvue Moist Multifocal
  30 шт. - 1 180 грн.