UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Johnson & Johnson Vision Care представили одноденні контактні лінзи 1DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM

Johnson&Johnson Vision Care представили однодневные контактные линзы 1DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM
  Acuvue Oasys for Astigmatism  
Acuvue Oasys for Astigmatism
6 шт. - 1 023 грн.
Передзамовлення!
  1-Day Acuvue Moist for Astigmatism  
1-Day Acuvue Moist for Astigmatism
30 шт. - 1 080 грн.
Передзамовлення!
  Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism  
Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism
30 шт. - 1 150 грн.
18.04.2021

Що таке астигматизм

Як ви думаєте, як виглядає світ в Королівстві кривих дзеркал? Найточніша відповідь на це питання може дати людина з астигматизмом - поширеним порушенням зору, при якому об'єкти на будь-якій відстані бачаться розмитими або спотвореними.

"Ніколи не чув про астигматизм", - скажуть деякі з вас. А тим часом це порушення зору є у 47% з тих, хто погано бачить.
У кого то є лише незначний ступінь астигматизму, і він навіть не підозрює про його наявності, а хтось добре знайомий з цією особливістю свого зору, і не може обходитися без спеціальних сфероціліндріческих очок.

Іноді ми навіть не здогадуємося про те, що саме астигматизм є причиною швидкої втоми очей, головного болю і великої кількості втрачених важливих речей! Ми можемо носити звичайні свої окуляри або лінзи і не замислюємося про те, що можемо бачити краще!

Астигматичні лінзи

Також багато хто вважає, що при астигматизмі можна носити тільки окуляри. Однак це далеко не так! Компанія Johnson & Johnson Vision Care руйнує цей міф: сьогодні для корекції астигматизму можна використовувати контактні лінзи!

А в цьому році з'явилися й одноденні торичні контактні лінзи - 1 DAY ACUVUE Moist for Astigmatism (Ван Дей Акувью Мойст для астигматизму) від Johnson & Johnson.

Сучасні технології, які використовуються при виробництві контактних лінз 1 DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM, забезпечують тим, хто їх використовує стабільне і чіткий зір в будь-яких ситуаціях, а також комфорт з ранку і до самого вечора!

Переваги ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM

  • Щоденний режим заміни - це запорука здоров'я для очей і простоти і зручності у використанні. Вранці ви одягаєте нову свіжу пару лінз, а ввечері просто знімаєте і викидаєте її.

  • Контактні лінзи для астигматизму відрізняються від звичайних лінз особливим дизайном. Для забезпечення стабільного зору при астигматизмі необхідно, щоб лінзи завжди залишалися в правильному положенні на очах, незалежно від того, чим ви займаєтеся: працюєте за комп'ютером, займаєтеся спортом або дивитеся телевізор, лежачи на дивані.

  • У контактних лінзах 1DAY ACUVUE MOIST for Astigmatism використовується Дизайн Прискореної Стабілізації (ASD). Це єдина технологія, в якій передбачені 4 зони стабілізації контактної лінзи. Вони дозволяють лінзі залишатися в правильному положенні на оці незалежно від поворотів і нахилів голови, положення тіла і руху століття, що забезпечує чіткий зір в будь-якій ситуації, а значить, ви завжди можете добре бачити.

  • Крім того, використовувана у виробництві контактних лінз 1 DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM технологія LACREON ® дозволила впровадити утримання вологи компонентів в матеріалі лінзи. Він залишається в матеріалі лінзи на 100% навіть в кінці дня, що дозволяє лінзам залишатися зволоженим тоді, коли вашим втомленим очам це особливо необхідно, забезпечуючи комфорт для очей протягом усього дня.

Здоровий спосіб носіння МКЛ

Одноденні контактні лінзи є самим здоровим і зручним способом носіння контактних лінз, вони не вимагають догляду, ніяких розчинів і контейнерів. Чистий нова пара контактних лінз кожен день означає мінімальний контакт з алергенами і відсутність відкладень, здатних привести до подразнення очей.

Хочете відчути переваги одноденних контактних лінз 1DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM?

Це просто: Виберіть найближчий до Вас салон оптики і зверніться за консультацією до лікаря-офтальмолога, який підбере контактні лінзи ACUVUE ® , саме Вам! Контактні лінзи 1 · DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM подарують Вам можливість бачити кожен штрих, кожен день!

Використана література:
  • Каталог компанії Johnson & Johnson
  • Ronald K., Watanabe C., Marjorie J. Preventative // Contact Lens Spectrum. - 2001. - Vol. 8. - P. 15-21.

  Dailies Toric Aqua Comfort Plus  
Dailies Toric Aqua Comfort Plus
30 шт. - 930 грн.
  Biofinity Toric  
Biofinity Toric
3 шт. - 831 грн.
  Air Optix for Astigmatism  
Air Optix for Astigmatism
3 шт. - 873 грн.
  PureVision 2 for Astigmatism  
PureVision 2 for Astigmatism
3 шт. - 900 грн.