UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Побачити світ чітко і ясно з новими лінзами Pure Vision 2HD

Увидеть мир четко и ясно с новыми линзами Pure Vision 2HD
Топ
  Pure Vision 2  
Pure Vision 2
3 шт. - 612 грн.
  PureVision 2 for Astigmatism  
PureVision 2 for Astigmatism
3 шт. - 900 грн.
  PureVision 2 for Presbyopia  
PureVision 2 for Presbyopia
6 шт. - 2 328 грн.
23.04.2012

Увідіть мир четко і ясно!

Тепер і в Україні контактні лінзи PureVision®2 HD от Bausch + Lomb з оптикою високої чіткості High Definition ™

Контактні лінзи Pure Vision 2 HD від компанії Bausch & Lomb


Контактні лінзи PureVision ® 2 HD від Bausch + Lomb відрізняються оптикою високої чіткості High Definition ™, лінзи, спеціально створені за технологіями зменшення ореолів та засвітів, завдяки чому, Ви можете насолоджуватися ясним чітким зором навіть за умов слабкого освітлення. Контактні лінзи PureVision ® 2 HD від Bausch + Lomb дають не тільки потрясаючу якість зору, але й забезпечують здоров’я та комфорт, які потребують очі.

Що робить PureVision ® 2 HD від Bausch + Lomb контактними лінзами №1?

Перевагою контактних лінз PureVision 2 HD від Bausch + Lomb - це оптика високої якості High Definition ™, створена для зменшення сферичних аберрацій.

  • Сферичні аберації

PV26.jpg Сферичні аберації з'являються із-за заломлення світла під різними кутами при його проходженні через сферичну поверхню лінзи та оптичні середовища ока. Без відповідної корекції промені світла не фокусуються точно на сітківці ока та зображення можуть бути нечіткими та роздвоєними.

Сферичні аберації можуть стати бар'єром для високоякісного зору при слабкому освітленні, і як результат, зображення може бути розмитим, з ореолами та відблисками. Детально продуманий сферичний дизайн лінз PureVision 2 HD від компанії Bausch + Lomb забезпечує можливість коригування аберацій (чіткого зору), навіть при слабкому освітленні, хорошу рухливість лінзи на оці і безупинний обмін сльози, комфорт при носінні, і зручність при користуванні лінзою. < p>

77% користувачів лінз погоджуються, що PureVision 2 HD зменшує ореоли та відблиски навіть в умовах слабкої освітленості.

  • Характеристики П’юрВижен 2

Для здоров’я ока кисень вкрай необхідний. Тому в контактних лінзах PureVision 2 HD ідеально збалансоване співвідношення силікону та гідрогелю, склад лінз виконаний з іонного силікону-гідрогелю: балафілкон А, що забезпечує високий рівень пропускання кисню через лінзу в процесі носіння Dk / t = 130 (і це означає, комфортне носіння й здорова рогівка).

Фактично, вони одні з самих кисневопроникних лінз, доступних сьогодні. Завдяки чому контактні лінзи PureVision 2 HD підходять як для щоденного, так і для неперервного носіння до 30 суток поспіль, при дозволі вашого офтальмолога.

  • Щонайтонший край лінзи Comfort Moist Technology

Сьогодні контактні лінзи П'юрвіжен 2 від Бауша і Ломба одні з найтонших лінз, доступних на ринку та найзручніших при вдяганні.

Технологія Comfort Moist Technology, дозволила зробити їх тонкіше первинних лінз PureVision, додавши край округлої форми, що забезпечує плавний перехід від лінзи до кон'юнктиви.

PureVision®2 HD от компании Bausch + Lomb

  • Постійно зволожена лінза


Стійкість лінз до дегідратації (відмінна якість сльозної плівки, відсутність ефекту «залипання», постійний обмін сльозами під лінзою) і висока еластичність матеріалу (швидко відновлюється централізація лінз, що забезпечує високу, стабільну гостроту зору.
Стійкість лінз до дегідратації
( відмінна якість слізької пленки, відсутність ефекту «заливання», постійний обмен слізами під лінзою) та висока еластичність матеріалу (швидко відновлюється централізація лінз, що забезпечує високу, стабільну острівну зрення.
Лінзи упаковані в блістер з унікальним введенням розчину, що містить полоксамін, і він використовується на поверхні лінзи і діє як кондиціонер, створюючи оболонку зі сльозовой рідини. Механізм повільного звільнення полоксаміну забезпечує комфортне носіння протягом усього дня. Неперевершений комфорт лінзи відчувається з перших секунд.

2 з 3 користувачів лінз оцінив PureVision®2 HD як дуже комфортний дизайн після надягання.

79% користувачів лінз погоджується, що лінзи PureVision®2 HD захищають їх очі чистими і ясними.


Використана література:
  1. Інформаційний буклет Bausch + Lomb
  2. Каталог продукції Bausch + Lomb
  3. Відкриті веб-джерела Bausch + Lomb < / li>