UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Контактні лінзи та зимові канікули

Контактные линзы и зимние каникулы
Передзамовлення!
  Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism  
Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism
30 шт. - 1 150 грн.
  Biomedics 55 Evolution  
Biomedics 55 Evolution
6 шт. - 750 грн.
Новинка
Передзамовлення!
  Dailies Total 1 Multifocal  
Dailies Total 1 Multifocal
30 шт. - 1 450 грн.
04.12.2017

Зима і новорічні свята - чудовий час для активності на свіжому повітрі. Це можуть бути відвідування лижних курортів, катання на санках і ковзанах, ігри в сніжки. Можна повалятися в пухнастому снігу, попустувати на льоду або спуститися з крутої гори на лижах. Список зимових радощів нескінченно довгий і не варто його обмежувати.

Контактні лінзи в зимових видах спорту

Ми вирішили зробити акцент статті на застосовності контактних лінз в зимових видах спорту. Якщо вже лінзи рекомендовані навіть для професійних спортсменів з їх екстремальними вимогами і навантаженнями, то тим більше гарантовано підійдуть і для комфортного активного відпочинку на зимовій природі.

Що кажуть офтальмологи?

Фахівці офтальмологи позитивно оцінюють використання контактних лінз для зимових видів спорту і фізичної активності. Так, консультанти компанії Alcon (Ciba Vision) відзначають користь контактних лінз для спортсменів. Тонка лінза захищає епітелій рогівки від крижинок і снігового вітру. Ризик таких явищ під час швидкісних спусків з гори або лижних прогулянок значно посилюється.

Додатково любителям зимового активного відпочинку рекомендуємо силікон-гідрогелеві лінзи з захистом від УФ-променів . Такі лінзи запобігають надлишковому випаровуванню вологи з рогівки ока, а також захищають від негативного впливу сонячного світла. Використання лінз не скасовує необхідність в спеціальних захисних окулярах.

Переваги контактних лінз в порівнянні з окулярами

В цілому, носіння контактних лінз в спорті практикується все більше і більше, бо переваги в порівнянні з окулярами і раніше значні:

  • Не існує ніяких перешкод з боку спортивної очкової оправи;
  • Відсутня можливість пошкодити скло;
  • Ні запотівання через конденсат при зміні температури;
  • Необмежене поле зору;
  • Краща контрастність і розпізнавання деталей рельєфу і структури поверхонь в швидких і екстремальних видах спорту.

Наприклад, кольорові спортивні лінзи SPORT CONTRAST впливають на якість зору: зображення більш контрастне, деталі чітко видно і виділяються на загальному тлі, скорочуючи час реакції і приносячи вирішальну перевагу. Існує три різні відтінки SPORT CONTRAST для екстремальної, середньої і низької яскравості.

SPORT CONTRAST BROWN (75%) - ідеальний вибір для активності поза приміщенням при інтенсивному сонячному випромінюванні

кольорові спортивні лінзи SPORT CONTRAST


Спорт на свіжому повітрі - це частина здорового способу життя та фітнесу. Для оптимального зору при яскравому сонячному освітленні і екстремальної яскравості застосовується коричневе тонування SPORT CONTRAST. Завдяки цим лінз Ваші очі отримують явне зменшення світлового потоку. А спеціальний фільтр, який підвищує контрастність, і UV-захист перетворюють спорт на відкритому повітрі в справжнє задоволення.

А ось лінзи Acuvue Oasys with Transitions володіють так необхідним захистом від Ультрафіолету від сліпуче білого снігу. Вона здатна вловлювати УФ промені в навколишньому середовищі і легко адаптується від прозорого до темного завдяки динамічному фотохромному фільтру, блокуючи шкідливі ультрафіолетові промені. Вона має кислородопроницаемость 121Dk / t і вологовміст 38%.

Використана література:

  1. Синдром "сухого ока" / В.В.Бржескій. Н.Е.Сомов - СПб .: «Аполлон», 1998.- 96 с.
  2. Овчинников О. В. Додаткова освітня програма "Медична оптика" 2017


Топ
  Hy-Care  
Hy-Care
60 ml - 100 грн.
0,15% гилаурона, более вязкие
  Disop Acuaiss Ultra  
Disop Acuaiss Ultra (Немає в наявності)