UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Вибираємо оптимальні контактні лінзи для управління автомобілем

Выбираем оптимальные контактные линзы для управления автомобилем
06.01.2018
Водіння в нічний час тягне за собою безліч проблем. У темряві ваші очі налаштовані на виявлення руху і збір світла, а не на пошук квітів і дрібних деталей як днем. Зіниці стають більше, і, як в камері з великою діафрагмою, у вас часто не дуже гарна глибина різкості.
Ситуація ускладнюється тим, що люди, як правило, сильніше концентруються під час водіння вночі, що змушує їх менше моргати. Очі в цій ситуації більш схильні до втоми і сухості, коли ви носите лінзи, особливо в машині з обігрівом або кондиціонером, що дме вам в обличчя.

Автомобіль є дорогим для власника і потенційно небезпечним для оточуючих засобом пересування. Тому дуже важливо, щоб водій машини завжди чітко бачив ситуацію на дорозі, міг би швидко реагувати на перешкоди.

А що робити, якщо зір у водія вимагає корекції

Звичайно ж використовувати контактні лінзи. У порівнянні з окулярами вони мають цілий ряд незаперечних переваг:
 • значно ширше периферійний зір,
 • відсутність запотівання,
 • відсутність відблисків,
 • < li> відсутність потреби крутити головою,
 • не потрібно фотографуватися в окулярах на права і багато іншого.
Але при всьому різноманітті засобів контактної корекції, потрібно знати основні правила вибору контактних лінз для водіїв. Тому що помилка у виборі бренду, типу, параметрів лінзи може обернутися в кращому випадку дискомфортом, а в гіршому випадку привести до ДТП.

Контактні лінзи для водіїв

Контактні лінзи для водіїв

Так що ж визначає вибір контактної лінзи для водіїв:
 • Лінзи повинні бути комфортні на очах протягом тривалого часу. Адже водій може здійснювати тривалу подорож і не мати можливості постійно обробляти очі або поправляти лінзу. Для цього лінза повинна мати високу кислородопроницаемость і вологовміст.
 • Лінза не повинна бути кольоровою, через те, що у вечірній або нічний час розмір зіниці збільшується і може звужуватися поле зору через кольорову лінзу. Для більш комфортної їзди в умовах сутінків правильним рішенням буде вибір лінз з асферичною оптикою для самої високої чіткості, так звані HD-лінзи , які додатково прибирають відблиски та ореоли, які могли б зашкодити водінню машини. Також вони зменшують відсоток «сліпої зони» уваги.
 • Лінза повинна мати високу здатність до утримання вологи в частих умовах їзди влітку в перегрітому від сонця салоні. Тому вибирайте силікон-гідрогелеві контактні лінзи, у яких найкращі показники утримання вологи.
 • Лінза не повинна викликати ореоли і аберації, щоб водій не втрачав чіткість зору і контроль над дорожньою обстановкою.
 • Знизити ступінь засліплення яскравим світлом допоможуть контактні лінзи з ультрафіолетовим фільтром .
 • Додатково рекомендуємо використовувати водійські окуляри і зволожуючі краплі для очей .
Які лінзи вибрати для водіння автомобіля

Топ контактних лінз для водіння машини

 1. Acuvue Oasys 1-Day with hydraluxe від Джонсон і Джонсон це матеріал силікон-гідрогель, з технологією HydraLux e, забезпечує свіжість і комфортними протягом усього дня. Ці лінзи - відмінний вибір для автомобілістів. Лінзу не обов'язково пересихає і має захист від УФ-випромінювання.
 2. Acuvue Oasys with. Лобове скло в сучасних автомобілях блокують більшу частину ультрафіолетових променів, які викликають активацію, або потемніння лінз Transitions. В результаті, як і прозорі лінзи, лінзи Transitions Не активуються в автомобілі. Однак лінзи Transitions ® XTRActive ® реагують на видиме світло, тому вони трохи темніють за лобовим склом. Фактично, багато людей використовують їх під час водіння, забезпечуючи більш приємні відчуття від водіння.
 3. Dailies Total 1 - лінзи преміум-класу для щоденного використання, які були спеціально розроблені для максимального комфорту. Це перша у світі контактна лінза з градієнтом води! Технологію SmarTears виділяє інгредієнт, який природним чином міститься в ваших сльозах. В результаті він допомагає стабілізувати слізну плівку на оці і забезпечує комфорт.
 4. Ultra від Bausch + Lomb оснащені технологією MoistureSeal, яка підтримує 95% вологості лінз в протягом повних 16 годин.
 5. Pure Vision 2 від Bausch + Lomb з оптикою високої чіткості розроблені для зменшення ореолів і відблисків забезпечуючи чітке зображення, навіть вночі яке вам необхідно. Крім того, ця щомісячна лінза пропонує вдосконалений дизайн, що забезпечує неперевершений комфорт і повітропроникність.
Дотримуйтесь наших порад і не відволікайтеся від водіння!

Джерело:
 1. Ronald K., Watanabe C., Marjorie J. Preventative // ContactLens Spectrum. - 2001. - Vol. 8. - P. 15-21.
 2. Киваев А. А., Шапіро Є. І. Контактна корекція зору. - М .: ЛДМ Сервіс, 2000. - 224 с.