UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Як вибрати очні краплі

Как выбрать глазные капли
  Sensitive Eyes Lubricant  
Sensitive Eyes Lubricant
15 ml - 200 грн.
  Systane Gel Drops  
Systane Gel Drops
193 грн.
  Pro Clarity Yal Drops  
Pro Clarity Yal Drops (Немає в наявності)
22.01.2018
У століття інформатизації люди стали менше рухатися, але більше навантажувати органи слуху і зору. За оцінками фахівців понад 80% всієї інформації з навколишнього світу ми отримуємо через очі.
Згадайте самі: смартфони, комп'ютери, телевізори - ці речі оточують нас часто-густо. Ми довго дивимося на блакитні екрани, починаємо рідше моргати. Все це призводить до стомлення очей, появі різі, почервоніння.
Якщо ж ви використовуєте засоби контактної корекції, то вам необхідно бути ще більш обачним в питаннях навантаження на органи зору.

Маскот-08.jpg Рогівка ока, для збереження прозорих властивостей, не має кровоносних судин, а значить, і не забезпечується киснем через кров. Забезпечення киснем і зволоження відбувається шляхом вбирання кисню з повітря і слізної рідини під час моргання.

Але в умовах порушеної екології, ослабленого імунітету, навіть наявність сльозовиділення не гарантує хорошого зволоження. Річ у тім, що слізна рідина складається з трьох компонентів, врівноважених між собою. У разі перекосу цього балансу показники зволоження рогівки погіршуються.
І ось тут на допомогу приходять краплі для лінз. З описаних причин такі краплі можуть бути рекомендовані не тільки носіям лінз, а всім тим, хто відчуває великі навантаження на зір, особливо в приміщеннях з сухим повітрям або тим, хто підлягає просиджує за монітором.

Носіям лінз такі краплі забезпечують необхідне зволоження протягом дня.

Чому контактні лінзи викликають сухість очей?

Носіння контактних лінз протягом тривалого часу може викликати сухість очей. Приблизно половина користувачів контактних лінз відчувають синдром сухого ока, пов'язаний з контактними лінзами.

Лінзи з високим вмістом води частіше викликають сухість очей, ніж лінзи з низьким вмістом води. Коли ви вранці одягаєте їх в очі, лінзи зазвичай зволожують очі, але висихають швидше.
Причина сухості очей, викликаної контактними лінзами, полягає в тому, що слізна рідина не може безперешкодно розподілятися по поверхні ока. У мастильній плівці з'являються розриви.
eye.jpg

Як запобігти висиханню контактних лінз?

Є кілька способів позбавитися від сухого ока:
 • Перехід на контактні лінзи іншого типу
 • Догляд за контактними лінзами, підтримуючи їх в чистоті і змінюючи їх відповідно до рекомендацій
 • Носіння лінз тільки протягом часу, встановленого вашим лікарем.
 • Змочіть очі зволожуючими краплями перед тим, як надіти контактні лінзи.
 • Використовуйте краплі для очей при носінні лінз протягом дня, щоб очі залишалися вологими

Що таке краплі для лінз?

Краплі для очей виконують:
 • зволожуючі,
 • змащувальні,
 • антизапальні
 • дезінфікуючі властивості.

Виходячи від пріоритетності розв'язуваних завдань, в складі крапель різного призначення міститься різна кількість певних речовин.
Краплі продаються в невеликих тюбиках з дозатором, з яких зручно проводити закапування очей.
Користувачі контактних лінз найчастіше використовують їх для зволоження й змащення рогівки.

Зволоження забезпечує запас вологи на поверхні лінзи і між лінзою і рогівкою - завдяки чому підтримується високий показник проникності киснем. Змащувальні властивості крапель забезпечують плавність ковзання лінзи по рогівці.
Маскот

При виготовленні контактних лінз поверхні ретельно шліфуються, але все одно при знаходженні на чутливих галузях, шліфовані поверхні можуть викликати мікроподряпини на рогівці, створюючи дискомфорт, а змащувальні краплі допомагають знижувати тертя.

За своїм складом краплі для очей дуже близькі до складу слізної рідини, тому їх часто називають «штучна сльоза».
Важливими властивостями всіх крапель для очей є:
 • стерильність
 • гіпоалергенність.
Тому основу очних крапель становить: дистильована вода.
В'язкі властивості краплям для очей надає: гіалуронова кислота. Така кислота міститься і в рідинах організму, що робить краплі для очей більш природними.
В середньому, на зрошення, розподіл і проникнення крапель потрібно 20 хвилин. Тому при частому вживанні можна повторювати закопування кожні 20 хвилин.
Активні змазучі властивісті крапель дозволяє знизити частоту застосування до одного разу на годину.
Аналоги гіалуронової кислоти є лубріцін і гліцерин.

Коли застосовуються краплі для очей?

Краплі для очей в звичайних умовах застосовуються носіями контактних лінз від двох до декількох разів на день.
Якщо людина знаходиться в приміщенні з кондиціонуванням, високою температурою повітря, то частота застосування крапель підвищується.
Зазвичай орієнтиром служать такі симптоми, як відчуття стороннього предмета в оці, сухість, почервоніння ока. У разі переходу на інші лінзи на час звикання також потрібно частіше застосування крапель. Нижче ми наводимо загальні рекомендації, коли варто застосування крапель зробити частішим:
 • Знаходження в задимленому або сухому, запиленому, приміщенні з кондиціонером;
 • Безперервне носіння лінзи понад вісім годин;
 • Тривала робота за монітором;
 • Підвищена чутливість рогівки або схильність до алергії;
 • Носіння кольорових лінз.
 • Що входить до складу крапель від сухості очей при носінні контактних лінз

  Зволожуючі краплі для контактних лінз намагаються імітувати справжні сльози, але виявляється, що це досить складно. Тому різні бренди використовують різні суміші інгредієнтів, наприклад:

  • Змащення, щоб ваші очі залишалися вологими (є у всіх штучних сльозах)
  • Електроліти, такі як натрій і калій, які можуть допомогти вилікувати поверхню очі.
  • Консерванти для запобігання росту бактерій в пляшці з краплями

  Можливо, вам доведеться спробувати різні бренди, щоб побачити, який з них найкраще підходить для ваших очей.

  Остерігайтеся консервантів . Штучні сльози з їх допомогою можуть бути чудовими, тому що вони часто дешевше.

  Але у деяких людей вони можуть посилити сухість очей.

  У деяких людей алергія на консерванти, у інших вони можуть викликати подразнення очей.

  Уникайте штучних сліз, що містять консерванти, якщо:

  • Вони турбують Ваші очі.
  • У Вас сильний синдром сухого ока.
  • Ви використовуєте краплі більш як чотири - шість разів на день.


  Коли Ви хочете купити очні краплі без консервантів, зверніть увагу, що вони найчастіше продаються в одноразових флаконах.

  Ви відриваєте кришку, капаєте краплі і викидаєте флакон. Крім того, вони зазвичай дорожче, ніж інші види крапель.

  Чи викликають очні краплі звикання?

  Неможливо стати залежним від штучної сльози без консервантів. Оскільки ці очні краплі містять нешкідливі зволожуючі засоби і не містять ліків, вони дуже безпечні незалежно від того, як часто їх використовують.

  Деякі очні краплі містять консервант хлорид бензалконію, який може викликати реакції гіперчутливості.

  Вони підходять дітям?

  Штучні сльози безпечні і підходять для дітей будь-якого віку.

  Як правильно закапувати краплі на лінзи?

  1. Перед застосуванням очних крапель вимийте руки теплою водою з милом. Витріть їх чистим рушником.
  2. Щоб закапати їх в око самостійно, ляжте або скористайтеся дзеркалом. Можна попросити кого-небудь перевірити, чи потрапляють краплі вам в очі.
  3. Подивіться в стелю обома очима.
  4. Нахиліть голову назад і однією рукою потягніть вниз нижню повіку. Візьміть флакон або тюбик в іншу руку. При необхідності покладіть руку на лоб.
  5. Капніть одну краплю на нижню повіку.
  6. Не дозволяйте кінчика пляшки стосуватися вашого очі. Це ключовий момент для очних крапель без консервантів.
  7. Моргнути і видаліть зайву рідину серветкою.
  8. Використовуйте їх тільки відповідно до вказівок офтальмолога або етикеткою на флаконі.
  9. Викиньте їх, коли термін придатності закінчився.

  Найпопулярніші краплі для очей в 2021 році

  Краплі Moisture Drops служать для ефективного зволоження контактних лінз. Також вони застосовуються при їх тривалому носінні, щоб усунути неприємні відчуття сухості, печіння, свербіння або втоми. Avizor Moisture Drops , Іспанія

  Краплі Moisture Drops служать для ефективного зволоження контактних лінз. Також вони застосовуються при їх тривалому носінні, щоб усунути неприємні відчуття сухості, печіння, свербіння або втоми. Як і багато інших продуктів компанії Avizor, Moisture Drops містять унікальне поєднання - гіалуронову кислоту, яка здатна зв'язувати в тисячу разів більшу кількість води, ніж важить сама. Крім того, дана речовина здатна довго утримуватися на поверхні ока, що перешкоджає дегідратації рогівки і підсихання поверхні ока.

  Очні краплі Biotrue особливо підходять для лікування сухості очей, викликаної впливом навколишнього середовища. Biotrue Drops , Bausch + Lomb

  Biotrue Drops - це краплі, які миттєво зволожать, заспокоять і знімуть втому очей. До складу входить натуральний компонент - гіалуронова кислота, яка так само входить до складу слізної плівки і тканин ока людини. Не містять консервантів. Застосовувати Biotrue Drops можна в міру потреби, в тому числі і щодня, не знімаючи лінзи.
  краплі ReNu MultiPlus, які змащують і зволожують поверхню м'яких контактних лінз, а також дарують відчуття абсолютного комфорту вашим очам. ReNu Multi Plus , Bausch + Lomb

  ReNu MultiPlus - це зволожуючі краплі, застосовується для м'яких контактних лінз всіх типів, в тому числі торичних і кольорових. 1-2 краплі зберігають необхідний баланс вологості лінз, покриваючи їх захисною оболонкою, ідентичною за своїм складом людської слізної рідини.
  Ці краплі радять застосовувати щоразу перед одяганням контактних лінз. Протягом дня можна закопувати їх в очі, не знімаючи лінз. Краплю Реню Мультіплюс не тільки абсолютно нешкідливі для чутливих очей, але і рекомендовані для зниження дискомфорту і зняття роздратування.


  КАПЛИ AVIZOR COMFORT DROPS дуже гарні як заспокійливий засіб для очей при носінні контактних лінз. Avizor Comfort Drops , Іспанія

  Avizor Comfort Drops - це краплі як для жорстких, так і для м'яких лінз, дозволяє змащувати і зволожувати їх, підвищуючи комфорт при використанні.

  Вони зводять до мінімуму вплив зовнішнього клімату, кондиціонерів, тривалої роботи з комп'ютерами або зваженої пилу, наприклад роздратування, сухість очей або втома очей.

  Перед надяганням лінз рекомендується нанести на внутрішню сторону пару крапель Avizor Comfort. Їх також можна використовувати для очей з лінзою, завдавши одну або дві краплі на кожну лінзу і кілька разів моргнувши.

  Краплі можна використовувати скільки завгодно разів протягом дня, навіть в контактних лінзах.

  сістейн Aqua - це гелеподібної захисні краплі з гіалуроновою кислотою і гідроксіпропілгуаром забезпечують тривалий комфорт і зволоження. Systein Aqua , Alcon

  сістейн Аква - це краплі для догляду за сухими очима, які вимагають інтенсивного і тривалого догляду. Забезпечує оптимальне позбавлення від сухості очей, швидке зволоження і захист від випаровування сльози. Надає лікувальний ефект і прибирає почервоніння.
  Завдяки формулі і все краплі лінійки сістейн потрапляючи в око стають більш в'язкими, що забезпечує довший термін дії крапель. Краплі сістейн закопують в 2-3 рази рідше, ніж інші.
  сістейн Ультра - це зволожуючі краплі для очей, які забезпечують захист очної поверхні і полегшують такі симптоми як: сухість, втома, печіння і почервоніння очей.

  Systane Ultra , Alcon

  сістейн Ультра - це зволожуючі краплі для очей, які забезпечують захист очної поверхні і полегшують такі симптоми як: сухість, втома, печіння і почервоніння очей. Для чутливих очей.

  Завдяки особливому складу змочуючі краплі змінюють свою консистенцію при першому контакті з слізною рідиною. В результаті активні інгредієнти об'єднуються, утворюючи В'язкопружні гель, який врівноважує пошкоджену слізну плівку. Ця захисна плівка забезпечує м'яке відчуття і інтенсивне зволоження поверхні ока і, таким чином, оптимально підтримує регенерацію клітин рогівки.

  Acuaiss Drops містить гіалуронову кислоту, яка забезпечує кращу мастило, негайно знімаючи відчуття сухості очей або роздратування очей. Acuaiss Drops , від Disop

  Acuaiss Drops - це зволожуючі краплі з гіалуроновою кислотою які змащують і зволожують очі, щоб забезпечити негайне полегшення відчуття сухості або свербіння в очах.

  Краплі Hidro Health DD надають відчуття максимального комфорту при носінні контактних лінз і підтримують очі в здоровому стані. Hidro Health DD , від Disop

  Hidro Health DD - це зволожуючі краплі швидкої дії для користувачів будь-яких контактних лінз. Компоненти, що входять до складу крапель, мають чудовий змазує ефект, завдяки якому максимально швидко розподіляються по поверхні рогівки.


  Краплі без консервантів

  Формат крапель в монодозах не містить консервантів, підходить для очей схильних до алергії. Маскот

  Wet Therapy насичує слізної плівку і піклується про здоров'я рогівки, забезпечуючи захист і комфорт. Wet Therapy Monodose , від Vita Research

  Wet Therapy Monodose - це одноразова доза зволожуючих крапель без консервантів на основі 0,15% високомолекулярної гіалуронової кислоти, рекомендована для щоденного використання на контактних лінзах. Wet Therapy збагачений ефірними електролітами, які використовуються в тих випадках, коли існує необхідність забезпечити особливу підтримку і захист епітелію рогівки.
  Зволожуючі краплі без консервантів Wet® забезпечують негайне полегшення від роздратування очей шляхом відновлення природної захисної слізної плівки. Wet Monodose, от Vita Research

  Wet Therapy Monodose - це одноразова доза зволожуючих крапель без консервантів на основі 0,10% високомолекулярної гіалуронової кислоти, рекомендована для щоденного використання на контактних лінзах. Wet Therapy збагачений ефірними електролітами, які використовуються в тих випадках, коли існує необхідність забезпечити особливу підтримку і захист епітелію рогівки.
  ACUAISS DROPS MONODOSES зволожуючі змащувальні краплі. Містять гіалуронову кислоту. Без консервантів.20 доз по 0,35 мл Acuaiss Drops Monodoses, от Disop

  Acuaiss Drops Monodoses - це зволожуючі краплі з гіалуроновою кислотою, без консервантів які забезпечують швидке полегшення при сухості очей. Формула ACUAISS максимально наближена до натуральної сльозі очі. Краплі пройшли випробування за оцінкою биосовместимости відповідно до стандартів ISO.
  Reset - це безконсервантні краплі подвійної дії, які використовуються безпосередньо при носінні контактних лінз. Reset DualAction Lensdrops, от Vita Research

  Reset - це краплі без консервантів подвійної дії, які використовуються безпосередньо при носінні контактних лінз. Вони зволожують і очищають всі типи контактних лінз, відразу змащуючи рогівку очей. Таким чином, краплі Reset забезпечують ідеальний і тривалий комфорт носіння контактних лінз.


  Краплі з гіалуроновою кислотою:

  Queen's I-FreshYal - штучна сльоза, розчин, що підходить для всіх типів контактних лінз, освіжає і надає негайну і тривалу допомогу. I-FreshYal відновлює і підтримує слізну плівку. Гіалуронова кислота має високі В'язкопружні властивостями, які забезпечують змащення і біосумісність рогівки з контактною лінзою. Queen's i-fresh yal, від Soleko

  Queen's i-fresh yal-це штучні сльози (зволожуючі краплі) володіють змащує дією, за рахунок 0,02% макромолекулярной гіалуронової кислоти, яка забезпечує тривалий комфорт.

  OcuYal чудовий засіб для лікування і профілактики будь-якого дискомфорту, сухості і роздратування очей. Schalcon OcuYal, від Schalcon

  OcuYal краплі для очей OCUYAL (Окуйал) від італійського виробника Schalcon. У їх складі є гіалуронова кислота концентрацією 0,13%. Це з'єднання з молекулярною структурою, ідентична сльозі людини, завдяки своїм в'язким властивостям, краплі OcuYal є чудовим засобом для лікування і профілактики будь-якого дискомфорту, сухості і роздратування очей..
  Ocuyal Gel - це лубрикант для очей, з високим вмістом гиалурона (30%), зволожує і освіжає очі, пом'якшуючи симптоми нестабільності слізної плівки. Schalcon OcuYal Gel, від Schalcon

  OCUYAL GEL - це гелеві краплі з гіалуроновою кислотою (0.30%) для зволоження.
  Рекомендується в разі подразнення очей або симптомів сухості очей, недостатнього зволоження, шкідливих факторів навколишнього середовища, вікових змін та операцій.

  Інформація про товар взята з каталогів виробників.

    Schalcon OcuYal  
  Schalcon OcuYal
  10 ml - 237 грн.