UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Ультрафіолетове випромінювання і здоров'я очей

Ультрафиолетовое излучение и здоровье глаз
Акція
  Acuvue Oasys with Hydraclear Plus  
Acuvue Oasys with Hydraclear Plus
Упак. (6 шт.) -
790 грн.
Акция! (2*6 шт.) -
1 343 грн.
Порівняти! Порівняти
  Clear 58 UV  
Clear 58 UV
Упак. (6 шт.) -
570 грн.
Упак. (3 шт.) -
315 грн.
Порівняти! Порівняти
  Aqua 55 UV  
Aqua 55 UV
Упак. (3 шт.) -
340 грн.
Порівняти! Порівняти
13.06.2018

Недооцінена небезпека ультрафіолетового випромінювання

Як буває приємно після довгої холодної зими ранньою весною підставити обличчя приємним весняним сонячним променям. І наскільки кошмарним може здаватися теж саме сонце в липні та серпні, коли під палючим сонцем плавляться навіть бампери автомобілів. Сонячне світло є джерелом підтримки життя й одночасно таїть ряд небезпечних моментів. Один з основних - це ультрафіолетове випромінювання, яке при регулярному тривалому впливі негативно позначається на стані здоров'я ваших очей.
Маскот Причому люди зі світлим кольором очей більш сприйнятливі до впливу ультрафіолету, ніж з темним кольором шкіри. Це майже як і різниця за кольором шкіри, коли темношкірі раси набагато легше переносять спеку і яскраве сонце, ніж їх європейські колеги.

Також не варто забувати ще й про такі явища, як одинадцятирічний період сонячної активності та потоншення озонового шару разом підсилюють негативний ефект на організм людини.

Як часто, виходячи влітку або взимку в сонячний день на вулицю, ви мимоволі примружується?

Якраз в цей момент ваші очі намагаються звузити світловий потік і разом з ним потік потрапляє ультрафіолетового випромінювання. Причому зимове сонце таїть подвійну загрозу, тому що від яскравого снігового покриву може відбиватися до 80% сонячного світла, а наше сприйняття налаштоване на те, що взимку не жарко, тому сонце не небезпечно. Та й влітку, цей же ефект виникає при знаходженні біля води, на море, річці або біля відкритого басейну.

Фотокератит - це сонячний опік рогівки. Хоча пошкодження не є постійним, біль може бути дуже сильною. Цей стан також відоме як «снігова сліпота», сніг відбиває до 80% сонячних променів і небезпека ультрафіолету не обмежується влітку на пляжі. Маскот_02.png

Це ще не всі сюрпризи з ультрафіолетом. Навіть якщо виходити на вулицю тільки ввечері та вночі, все одно днем ви будете перебувати в приміщеннях, освітлюваних лампами денного світла, працювати за моніторами, які випромінюють хвилі ультрафіолету, дивитися в екран телевізора, який також випромінює ультрафіолетові хвилі.

Так що ж робити, щоб захистити свої очі від ультрафіолету?

 • Є варіант - ніколи не виходити на вулицю, не дивитися телевізор і не включати світло. Навряд чи це комусь підійде.
 • Є інший варіант - носити сонцезахисні окуляри. Це вже ближче до бажаного ефекту.
Але, з іншого боку, ви ж не будете в сонцезахисних окулярах працювати за комп'ютером або купатися на море?

Тоді поєднуйте корисні речі разом. Якщо ви носите контактні лінзи для корекції зору, то вибирайте варіанти лінз з вбудованим УФ-фільтром. Навіть якщо ви не маєте потребу в корекції зору, ми завжди можемо запропонувати кольорові або відтінків декоративні лінзи-нульовки з УФ-фільтром . Тоді захист ваших очей буде на порядок надійніше й ефективніше.

Як контактні лінзи можуть захистити ваші очі від УФ-випромінювання?

Багато контактні лінзи сьогодні доступні з УФ-фільтрами. Якщо ви носите одноденні лінзи , двотижневі лінзи або контактні лінзи на місяць , торичні контактні лінзи або мультифокальні лінзи ви знайдете великий вибір лінз, які мають вбудований УФ-фільтр.

Існує два класи контактних лінз із захистом очей від ультрафіолетових випромінювань:
 • Лінзи класу 1 блокують 96% UVA і 100% UVB променів
 • Лінзи класу 2 блокують 70% UVA і 95% UVB променів

рис. Схематичне зображення ультрафіолетового випромінювання яка на рогівку. Зліва зображено око з лінзою без УФ-фільтра, а з права зображене око з лінзою яка має вбудований УФ-фільтр.
Acuvue надає лінзи для обох класів.
Коли ви носите контактні лінзи з УФ-захистом, UVA і UVB промені будуть поглинені до досягнення рогівки, лінзи та сітківки. Це забезпечує вам захист від цих руйнівних променів.
Навіть якщо ви носите сонцезахисні окуляри, все одно будуть ультрафіолетові промені, що досягають ваших очей по краях очок. Ці периферійні промені можуть бути настільки ж руйнівними, тому носіння контактних лінз з УФ-захистом є мудрою запобіжним засобом.

Сучасні УФ-фільтри контактних лінз

Сучасні УФ-фільтри являють собою спеціальне багатошарове покриття, вбудоване всередину лінзи, яке не заважає зіниці, але ефективно його захищає від шкідливого випромінювання.
В матеріал майбутньої лінзи встаіваются наночастинки з високим ступенем поглинання УФ-випромінювання в гідрогелю (HEMA) і сілікон- гідрогелю шляхом полімеризації суміші мономерів і наночастинок, що призводить до повністю прозорим гелям з відмінною блокуванням УФ-випромінювання.

Для максимального ефекту на яскравому сонці ми рекомендуємо поєднувати контактні лінзи з УФ-фільтром і сонцезахисні окуляри.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент сучасних контактних лінз з вбудованим ультрафіолетовим фільтром для різних режимів носіння і під будь-які параметри ваших очей:

Контактні лінзи з УФ-блокуванням класу 1

Контактні лінзи класу 1 блокують 90% UVA (від 315 до 380 нм довжин хвиль) і 99% UVB (від 280 до 315 нм довжин хвиль).

Одноденні лінзи з УФ-фільтром 1 класу

 • 1-Day Acuvue TruEye - це ПЕРШІ В СВІТІ одноденні силікон-гідрогелеві лінзи преміумкласу. Лінзи 1 Day Acuvue TruEye є одноденними контактними лінзами спеціально розробленими для потреб міста та здоров'я ваших очей. Вони виготовлені з унікального силікон-гідрогелеві матеріалу Narafilcon, який доставляє практично на 100% кисню до Ваших очей, допомагаючи їм залишатися здоровими. Це новий силікон-гідрогелевий матеріал спеціально створений для денного носіння і одноразового використання.
 • Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe - це одноденні контактні лінзи, в яких використовуються передові технології для комфортного носіння. Технологія HydraLuxe утворює покриття на поверхні лінз, яке зменшує симптоми втоми очей і допомагає запобігти їх пересихання і роздратування.
 • Precision 1 - це лінзи від Alcon, вони використовують технологію SMARTSURFACE, що дозволяє довше зберігати вологість поверхні лінз для оптимального комфорту. Ця технологія дозволяє мати на поверхні лінзи понад 80% води, а в серцевині 51%, що забезпечує високу повітропроникність лінзи. Він в 6 разів пропускає більше кисню в порівнянні зі стандартними гідрогелеві лінзами.

Двотижневі лінзи з УФ-фільтром 1 класу

 • Acuvue Oasys with Hydraclear Plus - двотижневі лінзи компанії Johnson & Johnson. Завдяки технології виробництва HydraClear ці лінзи збережуть ваші очі зволоженими й свіжими навіть в несприятливих умовах.
 • Acuvue Oasys with Transitions - двотижневі контактні лінзи, забезпечать ідеальний зір без відблисків, тіней і віддзеркалень, дозволяють збалансувати кількість внутрішнього і зовнішнього світла, що потрапляє у ваші очі, включаючи синє світло виходить від пристроїв за якими ми працюємо. Під впливом ультрафіолетового та/або яскравого світла вони злегка темніють для захисту без різкої зміни зовнішнього вигляду ваших очей. Ці лінзи - ідеальний вибір для водіїв, які скаржаться на світло, що випромінюється автомобільними фарами.

Одноденні торичні лінзи з УФ-фільтром 1 класу

  Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism - це інноваційні торичні лінзи для одноразового використання виготовлені методом Hydraluxe - формули, що імітує природні сльози і забезпечує постійний комфорт в будь-який час доби.

Контактні лінзи з УФ блокуванням класу 2

Контактні лінзи з захистом 2 класу блокують не менше 70% UVA (від 315 до 380 нм довжин хвиль) і 95% (від 280 до 315 нм довжин хвиль).

Одноденні лінзи з УФ-фільтром 2 класу

 • 1-Day Acuvue Moist - завдяки запатентованій технології навколо лінзи 1-Day Acuvue Moist створюється додатковий шар, так звана "подушка зволоження". Волога постійно підтримується в лінзі і навколо неї, поверхня лінзи стає більш гладкою і ніжною, а Ви відчуваєте комфорт і свіжість протягом всього дня. Унікальна технологія Lacreon дозволяє зберегти 100% зволожуючого компонента в лінзі навіть до кінця дня, коли очі втомилися і потребують зволоженні.
 • Biotrue ONEday - це лінзи виготовлені з унікального гіпергелевого матеріалу Biotrue з високим вмістом води - 78%. Дизайн цих лінз був натхненний біологією людського ока, і вони покликані імітувати поверхню ваших очей, щоб забезпечити вам неперевершений комфорт на весь день до 16 годин поспіль.
 • MyDay daily disposable - це лінзи від CooperVision, виготовлені з використанням ексклюзивної технології Smart Technology, дозволяє більшій кількості кисню потрапляти в очі, зменшуючи при цьому необхідну кількість силікону, залишаючи більше місця в конструкції лінзи для вбудованих каналів вологи. Це означає, що лінзи від природи мають здатність утримувати воду, тому вони можуть зберігати ваші очі зволоженими і без роздратування, поки ви їх носите.

Двотижневі лінзи з УФ-фільтром 2 класу

 • Freeyes - це м'які гідрогелеві лінзи особливістю яких є технологія BlueCut, за допомогою якої вони блокують шкідливий спектр світла. А саме: блокують 10-50% світла в синьої частини спектра, пропускають 70-90% світла у видимому діапазоні. Лінза має жовтий відтінок.

Контактні лінзи на місяць з УФ-фільтром 2 класу

 • Biomedics 55 Evolution - в буквальному сенсі небачений досі, найвищий рівень гостроти зору, досягнутий в лінзах Biomedics 55 Evolution завдяки запатентованій OSI унікальній системі нейтралізації аберацій (ANS). Ця система нейтралізує всі оптичні аберації, зазвичай властиві і контактної лінзи, і оці, завдяки чому пацієнти мають гостроту зору найвищої якості. А найтонший закруглений край лінзи забезпечує BIOMEDICS 55 Evolution комфортність, що стала візитною карткою всього сімейства лінз BIOMEDICS.
 • Morning BIO - це контактні лінзи з біосумісного матеріалу, який розроблений корейською компанією Interojo для людей з чутливими очима.
 • Clear 58 UV - це гідрогелеві лінзи денного носіння не більше 30 днів з м'якого матеріалу що утримує вологу складається на 58% з води. Лінзи призначені для корекції міопії до -10.00 діоптрій і далекозорості до +6.00 діоптрій.
 • Accurate monthly - це місячні сілікон- гідрогелеві лінзи преміумкласу. Лінзи Accurate monthly спеціально розроблені для захисту від синдрому «Сухого ока» людей і здоров'я ваших очей. Лінзи виготовлені з унікального силікон-гідрогелеві матеріалу Filcon V, який пропускає кисень до Ваших очей, допомагаючи їм залишатися здоровими. Це нове покоління силікон-гідрогелевих матеріалів спеціально створених для денного носіння лінз. У місячні лінзи Accurate monthly вбудований УФ-фільтр який блокує дію ультрафіолету. Унікальні зволожуючі властивості Haxylen Biopolymer Technology, дозволяють зберегти комфорт Вашим очам. Завдяки цій запатентованої технології лінзи поступово вивільняють натуральний заступник сльози, вбудований всередині лінзи. Волога постійно підтримується в лінзі і навколо неї, поверхня лінзи стає більш гладкою і ніжною, а Ви відчуваєте комфорт і свіжість протягом всього дня.

Одноденні торичні лінзи з УФ-фільтром 2 класу

 • 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism - призначені для корекції астигматизму, пропонуючи при цьому комфорт повсякденних одноразових лінз. З цієї щоденної торичною лінзою ваші очі залишаться вологими, свіжими та комфортними, вони будуть насолоджуватися чітким і ясним зором протягом всього дня. Технологія LACREON гарантує, що волога залишається усередині лінзи, тому вона не стирається.

Одноденні мультифокальні лінзи з УФ-фільтром 2 класу

 • BioTrue ONEday for presbyopia - це сучасні мультифокальні контактні лінзи для повсякденного використання, що забезпечують тривалий комфорт. Нема потреби постійно надягати або знімати окуляри з цими високопродуктивними лінзами, в яких використовується 3-х зонний прогресивний дизайн, який допомагає вашим очам плавно перемикатися між зором поблизу, середнього і дальнього зарубіжжя.
 • 1 Day Acuvue Moist Multifocal - це мультифокальні лінзи, розроблені для корекції пресбіопії. Ці лінзи мають унікальну конструкцію, що дозволяє зручно і стабільно сидіти і забезпечувати чітке і ясне бачення незалежно від того, на якій відстані знаходиться об'єкт, на якому ви фокусуєтеся. Завдяки цьому плавного переходу між діапазонами нема потреби використовувати окуляри кожен раз, коли вам потрібно щось почитати.

Кольорові контактні лінзи з УФ-фільтром 2 класу

 • Ningaloo - це кольорові контактні лінзи щомісячної заміни з гідрогелеві матеріалу з вологовмістом в 55%, виробництва компанії Gelflex (Австралія). Режим носіння: денний, від 8 до 12 годин на добу. Лінзи можна носити для корекції міопії (короткозорості) до -10,00 діоптрій і без корекції якщо потрібно змінити колір очей без діоптрій 0,00.

Використана література:
 1. Чендлер H. Ультрафіолетове поглинання контактними лінзами і значення на очній передній сегмента. Око і контактні лінзи 2011 року; 37: 259-266.
 2. Коронео М. Ультрафіолетове випромінювання і передній очей. Око і контактні лінзи 2011 року; 37: 214-224.
 3. ВООЗ. Екологічні критерії здоров'я 160 - Ультрафіолетове випромінювання. Всесвітня організація охорони здоров'я 1994 року.
 4. Мідельфарт А. Ультрафіолетове випромінювання і катаракта. Acta Ophthalmologica Scandinavica 2005; 83: 642-644.
 5. Каталоги виробників контактних лінз

Акція
  1-Day Acuvue Tru Eye  
1-Day Acuvue Tru Eye
Упак. (30 шт.) -
899 грн.
Акция! (2*30 шт.) -
1 529 грн.
Упак. (3*30 шт.) -
2 562 грн.
Порівняти! Порівняти
  Aquamax B12  
Aquamax B12
Упак. (10 шт.) -
265 грн.
Упак. (2*10 шт.) -
500 грн.
Порівняти! Порівняти
  Maxima 55 UV  
Maxima 55 UV
Упак. (6 шт.) -
750 грн.
Порівняти! Порівняти
  Freeyes  
Freeyes
Упак. (3 шт.) -
240 грн.
Порівняти! Порівняти