UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Чи буває алергія на контактні лінзи?

Бывает ли аллергия на контактные линзы?
  Neo Plus  
Neo Plus
360 ml + контейнер - 199 грн.
Новинка
  Schalcon Lipomill  
Schalcon Lipomill
15 ml - 350 грн.
  Pro Clarity Yal Drops  
Pro Clarity Yal Drops (Немає в наявності)
20.02.2018
За оцінками фахівців, алергія на матеріал контактних лінз зустрічається настільки рідко, що ніде не збереглася підтверджена інформація про такі прояви. Це як правило поодинокі випадки. Близько 75% симптомів алергії безпосередньо впливають на очі. Симптоми алергії можуть включати сухість очей, свербіж в очах, опухлі і червоні очі. У вас може виникнути спокуса відмовитися від лінз і повернутися до окулярів під час алергії, але насправді в цьому нема потреби. Ось декілька порад про те, як боротися з алергією за допомогою контактних лінз, щоб вам не довелося носити окуляри.

Реакція організму на алергію і контактні лінзи

А ось що трапляється набагато частіше, так це помилкове прийняття реакції організму за алергію на контактні лінзи . І для цього приводів маса.

Основні алергічні реакції

Перелічимо основні алергічні реакції:
 • на пил в повітрі;
 • на харчові продукти або тварин;
 • на компоненти косметики;
 • на виділення негативною мікрофлори, що розмножується на погано оброблених лінзах;
 • на консерванти, які включені в розчин для лінз.
 • Подразнення не зв'язані з алергією

  А тепер додамо прояви, що не мають відношення до алергії взагалі:
 • підвищена чутливість рогівки;
 • помилки підбору лінз по параметрах рогівки;
 • порушення режиму носіння контактних лінз;
 • порушення термінів планової заміни контактних лінз;
 • гіпоксія і синдром сухих очей;
 • помилки надягання контактних лінз.

 • Традиційно з алергічними проявами найближче пов'язаний кон'юнктивіт. Саме при ньому часто виявляються набряк, почервоніння, свербіж.

  Як зрозуміти у мене є алергія

  Як же надходити, щоб зрозуміти, чи є алергія? Проводити спостереження і планову заміну.

  Перевірити і виключити механічні причини:
  • тій чи стороною надіті контактні лінзи,
  • правильно підібраний радіус кривизни,
  • виключити переношування лінз,
  • не забувати знімати лінзи перед сном,
  • денний сон і контактні лінзи також разом слабо поєднуються.

  Переваги одноденних контактних лінз

  Якщо ви часто чистите і не виношуєте контактні лінзи покладений для них термін і як і раніше страждаєте сильними симптомами алергії, подумайте про перехід на лінзи одноденного використання. Вони не вимагають догляду, і, оскільки ви викидаєте їх після кожного використання, вони не сприяють накопиченню великої кількості алергенів. Регулярна заміна лінз на свіжі і чисті може допомогти полегшити симптоми і запобігти попаданню алергенів і інших подразників в очі.

  Одноденні контактні лінзи можуть бути трохи дорожче, ніж лінзи планового використання. Однак в сезон алергії переваги набагато перевершують збільшення вартості. Одноденні лінзи позбавлять від багатьох алергенів, що викликають роздратування. Ви заощадите гроші, не витрачаючи їх на розчини та інші засоби по догляду за лінзами, і є додатковий бонус: відсутність необхідності чистити контактні лінзи.

  • не вимагають догляду
  • не сприяють накопиченню алергенів
  • запобігає потраплянню алергенів в очі
   Одноденні контактні лінзи Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe, Johnson &Johnson
  Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe - високоякісні одноденні лінзи, призначені для сухих і втомлених очей. При їх створенні були використані інноваційні технології, які забезпечать вашим очам високий рівень зволоження і відсутність роздратування. Крім того, їх збільшена оптична зона забезпечить вам високу якість зору, а збільшений діаметр лінзи робить використання лінз ще більш простим і зручним.
  Одноденні контактні лінзи Miru 1day UpSide, Menicon Miru 1day UpSide - лінзи, в яких використані інноваційна технологія SmartTouchі матеріал MeniSilk Air, який гарантує очам користувача найвищий комфорт носіння і високий ступінь зволоження. Їх унікальний профіль крайок повністю усуває проблему згортання і випадання, а висока проникність для кисню гарантує захист ваших очей від роздратування і інфекції.
  Одноденні контактні лінзи Aquamax B12, Pegavision Aquamax B12 - вітамінізовані гідрогелеві лінзи щоденної заміни. Контактні лінзи знаходяться в спеціальному розчині, який містить вітаміни і компоненти, що сприяють живленню і відновленню очей. Рекомендуються людям з підвищеною чутливістю очей, при втоми, сухості і не комфортних відчуттях, в зв'язку з носінням інших контактних лінз. Лінзи містять вітаміни - В6, В12, Е. Вітамін B12 покращує клітинний метаболізм рогівки і знімає напругу очного м'яза.
  В6 - пом'якшує, знімає дискомфорт і набряклість. Харчування і відновлення забезпечує вітамін Е.
   Одноденні контактні лінзи Biotrue ONEday, Bausch + Lomb Biotrue ONEday - інноваційні одноденні лінзи, виготовлені з сучасного матеріалу HyperGel, який на основі складу людської сльози забезпечить вашим очам максимальне зволоження і відсутність роздратування. Лінзи характеризуються високою проникністю для кисню і забезпечують відчуття комфорту протягом дня, а також максимально здорові і свіжі очі щодня.
  Одноденні контактні лінзи ClearLux OneDay Aspheric, Cooper Vision ClearLux One - одноденні контактні лінзи асферичної дизайну, які підійдуть людям зі схильністю до алергії і синдрому "сухого ока". Зроблені за унікальною технологією AquaGen. За рахунок цього вони добре притягують і утримують воду.

  Переваги біосумісних контактних лінз

  Якщо причиною є підвищена чутливість рогівки, то вкрай бажано замінити модель контактних лінз на біосумісні лінзи. До складу лінз повинен входити полімерхайоксіфілкон або омафілкон:
  • не втрачають вологу навіть під кінець дня
  • більш стійкі до відкладень
  • безпечніші і більш комфортні

  Одноденні контактні лінзи ClearLux OneDay Aspheric, Cooper Vision Clear 1-Day - це одноденні лінзи від виробника Clearlab, які виготовляються з інноваційного біосумісного матеріалу. Контактні лінзи розраховані на щоденну заміну і при цьому підходять для пролонгованої використання протягом дня. Завдяки унікальному складу, що дозволяє повноцінно імітувати природну тканину очі, лінзи гарантують комфорт і повноцінне зволоження протягом усього дня.
  Одноденні контактні лінзи Miru 1day Flat Pack, Menicon Miru 1 day Menicon Flat Pack - одноденні контактні лінзи, упаковані в ультратонкий Flat Pack товщиною, ледь досягає 1 мм. Вони виготовлені з матеріалу, молекулярну будову якого точно імітує структуру одного з основних інгредієнтів муцинового шару сльози. Матеріал також стійкий до висихання, містить підвищену кількість гідроксильних груп, які притягують молекули води і забезпечують максимальну зволоженість і комфорт протягом усього дня.
   Контактні лінзи на 1 місяць Clear All-day Clearlab Clear All-day - біосумісні контактні лінзи, які є міцнішими і зручними у використанні. Лінзи Clear All-day розроблені з асферичною оптикою для корекції аберацій. Прекрасне утримання вологи і пролонгований термін носіння роблять контактні лінзи Clear All-day дійсно унікальними. Технологія AQUA GRIP використовує практичні можливості слізної рідини, яка виступає природним зволожувачем очі. Біосумісний матеріал Хайоксіфілкон, з якого виготовлені контактні лінзи, копіює природні властивості слізної плівки. Лінзи Clear All-day підтримують природну вологе середовище очей за допомогою гідрофільних властивостей цього матеріалу. Ваші очі будуть здорові в цих лінзах, в них вам не слід побоюватися запалень і почервоніння. А завдяки спеціальному асферичному дизайну ви отримуєте стабільно високу гостроту зору. Ці лінзи особливо рекомендується пацієнтам, які відчувають синдром «сухого ока».
  Контактні лінзи на 1 місяць Morning BIO Interojo Morning BIO - сучасні контактні лінзи з біосумісного матеріалу з гілауронатом натрію в матриці лінзи, які мають водоутримуючих властивостями. Розраховані на денній та продовжений режим носіння. Інноваційний матеріал Biohioxifilcon B має підвищену здатність утримувати вологу всередині контактних лінз. Завдяки цій особливості контактні лінзи Morning BIO зберігають оптимальне зволоження навіть через 10-12 годин носіння. Використання Morning BIO дозволяє скоротити застосування зволожуючих крапель, зберігаючи комфортний стан Ваших очей.
  Контактні лінзи на 1 місяць Aqua 55 UV Interojo
  Aqua 55 UV - це гідрогелева лінза денного носіння з терміном заміни 1 місяць, від компанії Interojo (Південна Корея) з матеріалу Methafilcon A з вологовмістом в 55%. Лінза має асферичний дизайн який усувають відблиски і ореоли особливо в темний час доби.

  Алергія очей на розчин.

  Іноді консерванти, що додаються до складу розчинів для очищення лінз, можуть викликати неприємні відчуття при носінні лінз. Виробники все частіше використовують якісні матеріали, щоб розчини за своїми властивостями нагадували людську сльозу як, наприклад розчин Biotrue має рН, такий же, як і у сльози очі, але все ж бувають ситуації, коли у пацієнта зустрічається індивідуальна непереносимість того чи іншого компонента.

  Якщо ви помітили таку залежність, то зверніться в наш інтернет-магазин за консультацією - фахівець може вам порадити більш щадний розчин для лінз. Хоча в цьому випадку бажано переходити на одноденні контактні лінзи, щоб повністю виключити залежність від багатофункціональних розчинів.

  Як впливає порушення термінів планової заміни на виникнення алергії

  Порушення термінів планової заміни призводить до появи білкового нальоту на лінзах хвороботворних бактерій, активність яких негативно відбивається на стані очей.

  Косметика для очей

  При необхідності замініть марку туші для вій або тіней для очей, якими ви користуєтеся. При проведенні макіяжу частинки косметики можуть потрапляти на рогівку і викликати подразнення органів зору.

  Природно, при наявності алергії на пилок рослин або тварин, це можна перевірити шляхом тимчасової відмови від носіння контактних лінз.

  У всіх випадках бажано відвідати офтальмолога і отримати призначення антигістамінних препаратів. Також регулярне зволоження поверхні рогівки краплями для очей благотворно позначатиметься на захист від неприємних проявів для здоров'я ваших очей.

  Основні профілактичні заходи щодо боротьби з алергією

  Прийміть профілактичні заходи проти вашої алергії.

  • Часто мийте руки водою з милом і вмивайтеся (але тримайте мило якомога далі від очей).
  • Регулярно періть тканинні речі, особливо ті, які багато часу перебувають у вашого обличчя (наволочки, мочалки і т.д.), з гіпоалергенним миючим засобом. Обов'язково просушіть ці предмети в електричній сушарці, а не розвішуйте їх для сушки зовні, де вони можуть збирати пилок, пилових кліщів і інші алергени, плаваючі в повітрі.
  • Під час сезону пилку тримайте вікна і двері закритими і часто очищувати пилісосом з фільтром HEPA. Також подумайте про установку HEPA-фільтрів в кондиціонерах і опалювальних установках. Під час подорожі тримайте вікна машини закритими. Пилісосьте салон вашого автомобіля це може скоротити кількість алергенів, так само як і регулярна заміна повітряних фільтрів салону автомобіля.

  Незалежно від того, чи є ваша алергія сезонної або цілорічної, намагайтеся по можливості уникати того, на що у вас алергія. Це може здатися простим радою, але іноді рішення симптомів алергії зводиться до того, щоб просто відмовитися від усиновлення кішки, відкласти прибирання пильного горища або не робити пішу прогулянку по зарослому пилком лісі навесні. Уникнення причини може позбавити вас від необхідності лікувати симптоми алергії. Іноді повністю уникнути причини - нереальна мета. Проте ви все одно можете спробувати звести до мінімуму кількість контактів з алергенами.


  Новинка
  Для ЖКЛ, очистка и хранение 2 в 1
    Hidro Health RGP  
  Hidro Health RGP (Немає в наявності)
  0,15% гилаурона, более вязкие
    Disop Acuaiss Ultra  
  Disop Acuaiss Ultra (Немає в наявності)