UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Як вибрати торичні контактні лінзи

Как выбрать торические контактные линзы
  Air Optix for Astigmatism  
Air Optix for Astigmatism
3 шт. - 873 грн.
Передзамовлення!
  Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism  
Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism
30 шт. - 1 150 грн.
Передзамовлення!
  1-Day Acuvue Moist for Astigmatism  
1-Day Acuvue Moist for Astigmatism
30 шт. - 1 080 грн.
20.10.2018

Що таке астигматизм?

Маскот-08.jpg Астигматизм - це аномалія рефракції, нездатність чітко бачити на будь-якій відстані. Це призводить до того, що світло потрапляє на вашу сітківку так, що не створює чіткого зображення.

Ця помилка рефракції виникає, коли передня поверхня ока (рогівка), або кришталик всередині ока, мають злегка неправильну або циліндричну форму. Рогівка або лінза неправильної форми перешкоджають правильному фокусуванню світла на сітківці, в результаті чого зір стає нечітким або спотвореним на всіх відстанях.
Астигматизм - це не хвороба, а звичайне порушення зору, яке викликає нечіткість зору. У більшості людей є певна ступінь астигматизму. Невелика ступінь астигматизму впливає на зір, але може не вимагати лікування. Сільній астигматизм може викликати спотворення зору, дискомфорт в очах і головний біль.
Астигматизм часто виникає при інших станах зору, таких як короткозорість (міопія) і далекозорість (гіперметропія). У сукупності ці умови зору називаються аномаліями рефракції, тому що вони впливають на здатність очі «заломлювати» світло.

Астигматизм може виникати через різного ступеню кривизни рогівки або кришталика ока. У таких випадках рефракція може відрізнятися по вертикалі і горизонталі. Від цього з'являється ефект розпливчастого зору і важче бачити дрібні предмети. Торичні лінзи дозволяють усувати таке відхилення.

Астигматизм зазвичай присутній при народженні, також він може розвинутися в більш пізньому віці після травми ока або операції на оці.

Як і відбитки пальців, кожне око є унікальним, і оскільки лише деякі очі мають ідеальну форму, у більшості людей є певна ступінь астигматизму.

Астигматизм часто виникає в ранньому віці, тому важливо призначити дітям комплексне обстеження зору у оптометриста, щоб уникнути проблем із зором у школі через нескоригований астигматизм.

Часто легкий астигматизм не впливає на зір і не вимагає корекції.

Симптоми астигматизму включають:

 • спотворення або нечіткий зір
 • головні болі, особливо після читання
 • труднощі з деталізацією
 • напряжение глаз
 • звичка прищурюватися
 • блики
 • ореоли

Як перевірити астигматизм?

Астигматизм виявляється за допомогою тих же інструментів, які використовуються для визначення далекозорості і короткозорості, зазвичай використовують прилад: авторефрактометр (комп'ютерна діагностика зору).
Оптометрия человеческого глаза
Лікар оптометрист може визначити ступінь присутнього астигматизму, вимірявши, як очі фокусують світло.

Способи корекції астигматизму

Майже всі рівні астигматизму можна скорегувати оптично. Доступно декілька варіантів виправлення:

 • правильно прописані і підігнані окуляри
 • контактні лінзи
 • лазерна і інша рефракції хірургія - це хірургічне втручання при якому змінюється форма рогівки
 • ортокератологія  (рефракційна терапія рогівки) - це установка спеціально розроблених газопроникних (високопроникних для кисню) контактних лінз, які можна носити на ніч. Лінзи м'яко і тимчасово змінюють форму передньої поверхні ока (рогівки), забезпечуючи чіткий зір на наступний день. Ці лінзи не носять удень. Ця терапія найкраще підходить для людей з низьким рівнем астигматизму.
 • Люди, які вважають за краще уникати операції, але не хочуть носити окуляри, можуть вибрати контактні лінзи.

Астигматичні лінзи

В даний час є безліч м'яких контактних лінз торічних конструкції, які краще підходять для корекції астигматизму.

Такі лінзи мають особливу форму. Якщо у звичайних лінз це сфера, то торичні лінзи сфероціліндріческіе, завдяки чому така лінза має різну оптичну силу в вертикальному і горизонтальному напрямках. Один напрямок коригує астигматизм за потрібною меридіану, а друге - виправляє патологію короткозорості або далекозорості.
Маскот

Як підібрати лінзи при астигматизмі?

Торичні контактні лінзи підбираються лікарем-офтальмологом індивідуально під параметри ваших очей, тому комфортний зір в таких лінзах дуже залежить від того, наскільки точно були підібрані параметри.
Такі лінзи володіють певною орієнтацією в площині, тому крім правильного вибору їх ще необхідно правильно розміщувати на оці.
Звичайно, в ході носіння, такі лінзи можуть рухатися, відхиляючись від правильного положення. Виробники лінз намагаються застосовувати різні технічні рішення, щоб компенсувати це:
 • комбінування товстої і тонкої зон,
 • усічення нижній частині лінз,
 • використання баласту, що робить лінзу більше за вагою.

У торических контактних лінз також є середня ось. Коли лінза неправильно встановлена на око або неправильно підібрана, то центральна ось зрушена і лінія зору втрачає свою чіткість.

Купити лінзи для корекції астигматизму

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені торичні лінзи виробників (використовувані матеріали): Bausch + Lomb (алфафілкон і балафілкон), Johnson & Johnson (сенофілкон), Alcon (лотрафікон і нефілкон), Zeiss (вітафілкон), CooperVision (комфілкон), Interojo ( іннофілкон). Лінзи при астигматизмі: ціна залежить від матеріалу з якого виготовлена лінза і технології виробництва.
Що б не заплутатися які лінзи замовити для астигматизму, розіб'ємо їх за терміном і режиму носіння:

По режиму носіння лінзи поділяються на:

 • Денного носіння. Лінзу знімають на ніч дотримуючись усіх правил очищення.
 • До 30 днів не знімаючи. За показаннями лікаря офтальмолога

По строках планової заміни є лінзи:

 • Одноденні лінзи

Dailies Toric AquaComfort Plus від компанії Alcon

           Dailies Toric AquaComfort Plus
 • Технологія зволоження, що активується блиманням:
Включають три зволожуючих агента, що діють одночасно і забезпечують комфортне носіння лінз протягом усього дня.
 1. Перший обволікає зволожуючий агент гарантує негайний комфорт при надяганні лінзи.
 2. Другий змочувальний агент надійно зволожує лінзи протягом всього дня і не дає лінзам пересихати навіть в екстремальних ситуаціях.
 3. Третій зволожуючий компонент, впроваджений в контактну лінзу Dailies Toric AquaComfort Plus, при кожному морганні поступово виходить на поверхню і потрапляє в слізну плівку, що забезпечує найбільший комфорт для очей пацієнта протягом всього дня
 • Лінзи мають дизайн лінз Precision Curve для кращої підгонки.
Конструкція лінзи Precision Curve - це то, де лінза використовує тиск блимання верхнього і нижнього віка для підтримки стабільності лінзи, що забезпечує стабільний зір і комфорт.

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism від компанії Johnson & Johnson

     Купити 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism      
 • Дизайн лінз:
BLINK STABILIZED дизайн использует естественную силу мигающего глаза для обеспечения четкого и стабильного зрения при ношении линз в течение всего дня.
 • Технологія зволоження:
LACREON технологія з вбудованим зволоженням створює подушку вологи, яка не випаровується протягом всього терміну носіння лінз.

Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism от компании Johnson & Johnson

           Купить Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism
 • Дизайн лінз:
BLINK STABILIZEDдизайн контактних лінз використовує силу природних рухів повік, допомагаючи утримувати лінзу в правильному положенні. Ви будете насолоджуватися чітким, постійним і стабільним зором протягом всього дня - незалежно від того, відпочиваєте ви на дивані або займаєтеся спортом.
 • Технологія зволоження:
Hydraluxe зволожуючий агент з муціноподобних молекул, що імітує природні сльози на поверхні створюючи постійний шар вологи на лінзі.
 • Двотижневі лінзи
Acuvue Oasys for Astigmatism Johnson & Johnson

           Торичні контактні лінзи Acuvue Oasys for Astigmatism
Революційний прорив в контактній корекції зору. Єдина лінза на Україні, яка в собі поєднує всі властивості гідрогелевих і силікон-гідрогелевих контактних лінз одночасно. Ці лінзи виготовлені з матеріалу нового покоління і призначені як для денного носіння, так і пролонгованої.
 • Дизайн линз:
BLINK STABILIZED допомагає звести до мінімуму зміщення і зберігає зір чітким, ясним і стабільним протягом всього дня - навіть для людей, які ведуть активний спосіб життя.
 • Технологія зволоження:
HYDRACLEAR PLUS допомагає стабілізувати слізну плівку, мінімізуючи сухість і зберігаючи вологість.
Hydraclear - це патентована технологія, завдяки якій лінзи залишаються м'якими, вологими і комфортними протягом усього дня.
Лінзи Acuvue Oasys for Astigmatism with Hydraclear блокують більше 90% УФ-А і 99% УФ-В

 • На 1 місяць носіння:

Air Optix for Astigmatism від компанії Alcon

           Купити лінзи для корекції астигматизму Air Optix for Astigmatism
 • Дизайн линз:
Precision Balance 8 | 4 зони для стабілізації посадки лінзи і попередження измения її положення на рогівці розташовані на 4 і 8 годинах. За рахунок зон баласту лінза завжди перебувати в потрібному положенні на оці.
 • Технологія зволоження:
HydraGlyde Moisture Matrix створює на поверхні лінзи захисний шар, який притягує і утримує вологу на лінзі, тим самим продовжуючи комфорт
 • Переваги:
 1. пропускає в 7 разів більше кисню ніж відомі гідрогелеві торичні лінзи.
 2. Запатентований матеріал лінз, який дозволяє зберегти вологу шляхом мінімізації швидкості дегідратації лінзи для зручності носіння протягом всього дня, і ночі.
 3. Ультра-гладку поверхню з чудовою смачиваемостью і відмінною опірністю відкладенням для комфорту кожен день

PureVision2 HD for Astigmatism від компанії Bausch+Lomb

           Купити PureVision2 HD for Astigmatism
Друге покоління силікон-гідрогелевих лінз, в яких використовується асферический дизайн передньої поверхні для корекції сферичних аберації і забезпечення високої гостроти зору навіть в умовах низької освітленості.
 • Дизайн линз:
High Definition™ Optics має на увазі, що передня поверхня має асферическую форму, а задня - торичну. В результаті коригується астигматизм і знижується сферична аберація - в умовах низької освітленності (розширена зіниця) сприймається пацієнтом зображення буде різкіше, ніж при носінні звичайної сферичної контактної лінзи.

Auto Align Design - це унікальна система стабілізації лінзи на оці, і оптимізований профіль краю лінзи які підвищують стійкість лінзи навіть при різких рухах.

Так само для ефективного баластування і стабілізації лінзи, діаметр лінзи становить 14,5 мм.
 • Технологія зволоження:
ComfortMois забезпечує зволоження лінзи і комфортне надягання лінз з блістеру, гладка поверхня оброблена плазмовим способом для підвищення змочуваності лінзи.

Biofinity Toric від компанії Cooper Vision

           Торичні контактні лінзиBiofinity Toric
 • Дизайн лінз:
Optimized Toric Lens Geometry Конструкція торического баласту гарантує, що віко надає однакове зусилля з кожного боку лінзи.
Чудова поворотна стабільність і чітка гострота зору. Не дивно, що торичні лінзи Biofinity є найбільш популярними торическими лінзами на ринку
 • Технологія зволоження:
Aquaform Природне зволоження лінзи всередині матеріалу, а не зовні як у всіх торических лінз.
 • Високий вміст кисню.
 • М'який і вологий матеріал лінзи для чудового комфорту протягом всього дня.
 • Круглі края лінзи для більшого комфорту


Miru 1 month for Astigmatism від компанії Menicon

           Купити Miru 1 month for Astigmatism
 • Дизайн лінз:
VisioStable Designметод стабілізації лінзи, дві вертикально асиметричні стабілізуючі зон розташовані з боків лінзи, запобігаючи зміщення осі і забезпечуючи центрацию лінзи.
 • Технологія зволоження:
MeniSilk інноваційний гідрофільний мономер з передовою системою полімеризації, забезпечує:
 • оптимальний рівень зволоження,
 • високу киснепроникність
Nanogloss технологія обробки поверхні створює гладку поверхню:
 • поліпшена змочуваність,
 • стійкість до ліпідним відкладів,
 • менше бактеріальної адгезії.

SofLens 66 Toric
від компанії Bausch+Lomb

           Купити лінзи SofLens Toric
 • Дизайн лінз:
Lo-Torque що забезпечує високу точність стабілізації. Стабілізуюча геометрія призматичного баласту забезпечує прекрасну посадку. Комфортна фаска по всьому периметру знижує масу лінзи і покращує її стабільність. Закруглений край забезпечує комфорт і оптимальне ковзання по кон'юнктиві ока
 • Технологія:
Материал альфафилкон А является не ионным материалом, содержащим 66% воды и обеспечивает комфортное ношение благодаря высокому влагосодержанию и устойчивости к белковым отложениям.

О2О2 Toric від компанії Interojo

           Купити торичні контактні лінзи O2O2 Toric
Відносяться до силікон-гідрогелевих матеріалів третього покоління (Innofilcon A) з низьким модулем пружності 0,8, це забезпечує прекрасну адаптацію при переході з гідрогелевих на сілікон- гідрогелеві лінзи.
У лінзу вбудований УФ-фільтр який блокує ультрафіолет
 • Дизайн лінз:
Призматичний баласт заснований на стабілізації лінзи за рахунок потовщення в нижній частині лінзи
 • Технологія зволоження:
Змочують гидрофильная поверхню допомагає запобігти відчуття втоми очей.


Zeiss Contact Day 30 Compatic Bio toric на основі матеріалу Xema розроблений новий гідрогель з покращеними властивостями проти дегідратації - Vitafilcon A. Процеси, що відбуваються в матеріалі лінзи при носінні, аналогічні процесам, що відбуваються в стромі рогівки ока. Спеціальна геометрія лінзи сприяє оптимальному слезообмену, а також підвищенню гостроти зору. Застосована технологія інноваційного профілю краю, який відповідає оптимальному слезообмену. Знайомі недоліки гострого профілю краю, такі як ускладнений обмін поживних речовин і відбитки на кон'юнктивіт, які погано впливають на рогівку ока, тепер будуть забуті.

Топ лінз при астигматизмі 2021 року

 1. Biofinity Toric від компанії Cooper Vision
 2. Acuvue Oasys for Astigmatism від компанії Johnson & Johnson
 3. Dailies Toric AquaComfort Plus від компанії Alcon
 4. Air Optix for Astigmatism від компанії Alcon
 5. Miru 1 month for Astigmatism від компанії Menicon
Звертайтеся в наш інтернеті-магазин і ми з задоволенням і дуже професійно допоможемо підібрати найкраще рішення для ваших очей.


  Acuvue Oasys for Astigmatism  
Acuvue Oasys for Astigmatism
6 шт. - 1 023 грн.
  Biofinity Toric  
Biofinity Toric
3 шт. - 831 грн.
  O2O2 Toric  
O2O2 Toric
3 шт. - 610 грн.
6 шт. - 1 100 грн.
  PureVision 2 for Astigmatism  
PureVision 2 for Astigmatism
3 шт. - 900 грн.