UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Навіщо потрібні ензимні таблетки для лінз

Зачем нужны энзимные таблетки для линз
  Avizor Enzyme  
Avizor Enzyme
10 шт. - 175 грн.
  Schalcon EnziSin  
Schalcon EnziSin
12 шт. - 280 грн.
21.02.2018
Всі користувачі контактних лінз, за винятком, мабуть, носіїв одноденних лінз, регулярно використовують різні засоби для догляду за лінзами.

У нашому інтернет-магазині пропонуються кілька рішень для очищення лінз:
Розчини для м'яких контактних лінз ;
Розчини для жорстких контактних лінз ;
Ферментні / ензимні таблетки ;
• Очищувачі.

У цій статті ми розглянемо таблетки. Хоча їх так і називають, такі засоби очищення не приймаються всередину організму. Таблетки служать для періодичної більш глибокого очищення контактних лінз від відкладень які з'являються на них. Може виникнути питання - "А навіщо ж тоді потрібен розчин для очищення лінз?"
Обидва засоби служать одній і тій же меті - захистити ваші очі від неприємних наслідків через накопичення відкладень на контактних лінзах. Якщо розчин забезпечує щоденний дбайливий догляд і служить середовищем для зберігання лінз під час нічного відпочинку очей, то таблетки застосовують для періодичної більш глибокого очищення.

Трохи про самих відкладеннях.

Позбутися або не допустити їх появи без використання засобів очищення навряд чи вийде. Річ у тому, що лінза знаходиться в постійному контакті з рогівкою і слізною рідиною, а також служить місцем для конденсату речовин в навколишньому повітрі (пил, дим, масла, мікрочастинки, бактерії). Обмін речовин в організмі передбачає перенесення речовини шляхом руху рідин. Частина таких речовин конденсується - саме так і з'являються основні жирові і білкові відкладення на лінзах.

І якщо розчин для очищення контактних лінз забезпечує відшаровування поверхневого шару відкладень, то залишки відкладень, які проникають всередину матеріалу лінзи, недоступні для розчину. Але саме через подібні проникнення знижується пропускна здатність лінзи з перенесення вологи і кисню до рогівки ока. Тому регулярне використання таблеток для глибокого очищення контактних лінз надзвичайно важливо. Чим довше лінза буде ефективно виконувати свою функцію, тим комфортніше буде її використання для ваших очей.

Чи потрібно використовувати таблетки для видалення протеїну на додаток до моєї звичайної щоденної процедури очищення розчином?

Необхідність використання таблеток для видалення протеїну залежить від кількості білкових відкладень, вироблених вашими очима, і від того, як часто ви міняєте лінзи.
З віком хімічний склад сльози може змінюватися, що викликає дискомфорт і поганий зір або призводить до алергії. Однак незалежно від графіка заміни лінз щоденне чищення важлива для здоров'я очей.

Щотижневе очищення ферментними таблетками допомагає захистити м'які лінзи від відкладень білка, який природним чином виробляється в наших очах і переноситься сльозами.

 • М'які контактні лінзи тривалого носіння з найбільшою ймовірністю будуть накопичувати білок і викликати алергію на лінзи.

 • М'які лінзи для повсякденного носіння рідше створюють проблеми.

Якщо ці відкладення стануть проблемою, ваш офтальмолог може порекомендувати тип контактних лінз, які ви будете замінювати частіше.

Компонент ензимних таблеток

Основний компонент ензимних таблеток - мікробіологічний ензим. Він розщеплює щільні протеїнові відкладення. По факту це також білок, але з іншими властивостями. При своїй активній силі цей компонент не є токсичним, тому незначні залишки цієї речовини після застосування не викличуть роздратування очей.

Як користуватися таблетками для очищення контактних лінз:

 • Взяти контейнер, налити в нього багатофункціональний розчин і помістити в кожну клітинку контейнера по одній таблетці.
 • Дочекатися повного розчинення таблеток.
 • Покласти в контейнер контактні лінзи, витримати їх вказане на таблетці час (найчастіше від пів години, але менше ніж добу).
 • Після цього лінзи промиваються новою порцією розчину.
 • Частота застосування таблеток для очищення лінз зазвичай становить до одного разу на тиждень.
 • Тривалість і частота регулюються в індивідуально порядку в залежності від товщини і щільності відкладень.

Таблетки являють собою не єдине рішення. Якщо з якихось причин офтальмолог вам не рекомендує використання таких таблеток, то завжди є варіант переходити на контактні лінзи більш короткого терміну носіння. Так вважається, що застосування таблеток для очищення тижневих і двотижневих лінз необов'язково, не кажучи вже про одноденні лінзи.

Бажано вибирати розчини і таблетки одного виробника. Так ви забезпечите максимальну сумісність основних компонентів препаратів.

У нашому магазині ми пропонуємо ферментні таблетки


 • Інтенсивне щотижневе ферментативне очищення особливо стійких відкладень;
 • Підходить для всіх типів м'яких і жорстких контактних лінз;
 • Надійно видаляє білки, що відкладаються на лінзах при щоденному носінні;
 • Може використовуватися разом з багатофункціональним розчином

Аvizor Enzyme :
 • Мінімальний час дезінфекції 6 годин ;
 • Упаковка по 10 таблеток.

Schalcon EnziSin :
 • Мінімальна время дезінфекції 2 години;
 • Упаковка по 12 таблеток.