UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Подорож з контактними лінзами

Путешествие с контактными линзами 20.12.2018

Які контактні лінзи краще для подорожей?

Більшість носіїв двотижневих або щомісячних контактних лінз, коли вони перебувають у відпустці, вважають перехід на щоденні одноразові лінзи набагато більш зручним варіантом. 

Подорожуючи в ранні години, проводячи багато часу в морі, пізно лягаючи спати і відхиляючись від звичайного графіка, щоденні одноразові лінзи будуть більш розумним варіантом, а це означає, що вам не доведеться дотримуватися і піклуватися про очищення і зберіганні лінз.

Як стежити за своїми контактними лінзами під час відпустки?

У той час як багато людей вважають за краще переходити на одноденні лінзи коли вони перебувають у відпустці, якщо ви все ж таки віддаєте перевагу носити свої щомісячні або двотижневі контактні лінзи, тоді ми можемо запропонувати кілька корисних порад.

Обов'язково дотримуйтесь звичайною процедурою очищення контактних лінз, навіть якщо ваш розклад буде набагато більш різноманітним. Купуйте для подорожей пляшечки з багатоцільовим розчином невеликого обсягу (до 100 мл), які легко упаковуються і відповідають обмеженням рідини в аеропорту для ручної поклажі.

Іноді буває хорошою ідеєю залишити контейнер з контактними лінзами у ліжку, щоб нагадати собі, що потрібно зняти лінзи, навіть якщо ви пізно лягайте спати.

Якщо вам пощастило, і ви відправляєтеся на море у свою відпустку, ви повинні бути готові до деяких несприятливих наслідків, які може принести пляж для ваших контактних лінз. Очні краплі - відмінна ідея, щоб ваші очі були зволожені, або для обробки від будь-якого піску або пилу, які потрапляють на контактні лінзи. Краплі зазвичай випускаються в 10 мл пляшечках, але ще більш правильним буде рішення з одноразовими флакончиками, наприклад BIOTRUE DROPS UNIDOSE

Беріть невеликий запас розчину з собою, коли ви відсутні протягом дня, на всякий випадок, якщо вам потрібно ретельно очистити лінзи, поки ви знаходитесь далеко від готелю. І тут вам допоможе дорожній набір для лінз, в який входить не тільки контейнер для лінз, але і невелика пляшечка для розчину.
Уникайте носіння контактні лінзи, якщо ви купаєтеся в море. Однак, якщо ви хочете носити лінзи в море, то надзвичайно важливо носити спеціальні плавальні окуляри, щоб запобігти потраплянню інфекції або подразнення з води на контактні лінзи.

Візьміть з собою запасну пару лінз.

Маскот-08.jpg Візьміть з собою запасну пару лінз з вашими параметрами, або свої окуляри. Це дозволить вам не переживати і не витрачати час на пошуки, якщо з вашими лінзами щось трапиться. 

Хоча відомі марки лінз можна знайти в багатьох містах, там може знадобитися рецепт від лікаря. І не відкладайте наостанок покупку запасної пари лінз, навіщо переживати перед поїздкою ще й про це.