UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Блог - стр. 2

18.04.2021
Багато хто вважає, що при астигматизмі можна носити тільки окуляри. Однак це далеко не так! Компанія Johnson & Johnson Vision Care руйнує цей міф: сьогодні для корекції астигматизму можна використовувати контактні лінзи! А в цьому році з'явилися і одноденні лінзи - 1 DAY ACUVUE ® Moist ® for Astigmatism (Уан Дей Акувью Мойст для астигматизму) від Johnson & Johnson.
Детальніше >
24.02.2021
Заборони на носіння контактних лінз під час виношування не існує. Швидше, контактні лінзи будуть приносити майбутнім матусям масу зручностей
Детальніше >
10.01.2021
Ми постаралися зібрати в цій статті об'єктивну інформацію щодо використання контактних лінз дітьми, щоб зняти всі сумніви у батьків.
Детальніше >
24.09.2020
Випадання контактних лінз - рідкісне явище, якщо оптика правильно підібрана і відкоригована. Якщо ви самі займаєтеся вибором і покупкою лінз, є ймовірність зіткнутися з такою неприємною проблемою, як випадання і втрата лінз. Нумо розберімось, як впоратися з цими труднощами, і які робити рішення при подібних випадках.
Детальніше >
24.09.2020
Проблеми із зором - одні з головних захворювань сучасного суспільства. Якщо раніше будь-які відхилення такого плану легко можна було виправити окулярами, то сьогодні людству доступна більш комфортна альтернатива - м'які контактні лінзи. Якщо ви не знаєте, що вибрати - окуляри чи лінзи, рекомендуємо ознайомитися зі статтею, щоб визначити переваги і недоліки кожного методу.
Детальніше >
23.09.2020
Контейнер для лінз - обов'язкове пристосування для повноцінного догляду за контактними лінзами. Конструкційне це ємність з двома відділеннями і герметичною кришкою. Всередину заливається розчин, який необхідний для зберігання і повноцінне очищення оптичних засобів.
Детальніше >
01.01.2019
Виробники контактної корекції особливо важливу увагу приділяють людям, які ведуть активний спосіб життя. І це цілком зрозуміло. Саме у цій категорії споживачів найбільша потреба в зручних, ефективні засоби корекції зору. Чим вище вимоги до фізичної форми спортсмена, тим гостріше будуть відчуватися потреби в надійних контактних лінзах.
Детальніше >
20.12.2018
Які контактні лінзи краще для подорожей? Більшість носіїв двотижневих або щомісячних контактних лінз, коли вони перебувають у відпустці, вважають перехід на щоденні одноразові лінзи набагато більш зручним варіантом. Подорожуючи в ранні години, проводячи багато часу в морі, пізно лягаючи спати і відхиляючись від звичайного графіка, щоденні одноразові лінзи будуть більш розумним варіантом, а це означає, що вам не доведеться дотримуватися і піклуватися про очищення і зберіганні лінз.
Детальніше >
16.12.2018
Пресбіопія або «хвороба коротких рук» - це одна з хвороб сучасного суспільства. Понад 60% населення можуть поскаржитися на симптоми пресбіопії, люди у віці починаючи з 45 до 50 років відчувають на собі ознаки пресбіопії. При наявності пресбіопії людина починає гірше бачити все, що поблизу нього. Згодом у всіх людей проявляються симптоми пресбіопії. Тому, що зір у всіх відрізняється, то і швидкість наростання вікової далекозорості також відрізняється. З віком кришталик ока втрачає свою еластичність, що призводить до пресбиопии.
Детальніше >
15.11.2018
Виробник контактних лінз Menicon представляє нові лінзи, які упаковані в найтонший плоский контейнер. Легко носити з собою в дорогу і в відпустку.

Детальніше >