UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Блог - стр. 3

20.10.2018
Торичні контактні лінзи служать для корекції астигматизму. Такі лінзи мають особливу форму, яка гарантує правильне фокусування зображення на сітківці. У світі приблизно кожна третя людина має астигматизм.
Детальніше >
16.08.2018
До такого відпочинку важливо правильно підготуватися.
Купуйте все з запасом і заздалегідь, щоб не відволікатися на пошуки в чужій країні під час відпочинку.
  • Чи можна носити контактні лінзи в літаку?
  • Чи можна приймати душ в контактних лінзах?
  • Чи можна плавати в контактних лінзах?

Детальніше >
13.06.2018
Як буває приємно після довгої холодної зими ранньою весною підставити обличчя приємним весняним сонячним променям. І наскільки кошмарним може здаватися теж саме сонце в липні та серпні, коли під палючим сонцем плавляться навіть бампери автомобілів. Сонячне світло є джерелом підтримки життя й одночасно таїть ряд небезпечних моментів. Один з основних - це ультрафіолетове випромінювання, яке при регулярному тривалому впливі негативно позначається на стані здоров'я ваших очей.
Детальніше >
13.06.2018
Crazy лінзи відносяться до різновиду кольорових контактних лінз. Відмінність в тому, що традиційні кольорові лінзи або змінюють колір райдужної оболонки очей, або посилюють свій природний колір і зазвичай підходять для різнопланового носіння.
Детальніше >
26.02.2018
Колір райдужної оболонки очей обумовлений багатьма генами і визначається набором різних типів пігментів в рогівці. Як і тварини, люди можуть мати багато фенотипических варіантів кольору очей. Його визначають три основних елементи райдужної оболонки вміст пігменту, вміст меланіну, а також щільність клітин сполучної тканини ока.
Детальніше >
22.02.2018
Як зняти прилип лінзи?
Що робити, якщо лінза не знімається?
А буває так, що лінзи прилипають до ока?
Що робити? Не можу зняти контактні лінзи?
Як зняти лінзу з ока?
Детальніше >
21.02.2018
Всі користувачі контактних лінз, за винятком, мабуть, носіїв одноденних лінз, регулярно використовують різні засоби для догляду за лінзами.
Детальніше >
20.02.2018
За оцінками фахівців, алергія на матеріал контактних лінз зустрічається настільки рідко, що ніде не збереглася підтверджена інформація про такі прояви. Це як правило поодинокі випадки. Близько 75% симптомів алергії безпосередньо впливають на очі. Симптоми алергії можуть включати сухість очей, свербіж в очах, опухлі і червоні очі. У вас може виникнути спокуса відмовитися від лінз і повернутися до окулярів під час алергії, але насправді в цьому немає необхідності. Ось декілька порад про те, як боротися з алергією за допомогою контактних лінз, щоб вам не довелося носити окуляри.
Детальніше >
14.02.2018
Якщо порівнювати носіння контактних лінз і окулярів, то переваг у коштів контактної корекції набагато більше. Чи не видно на обличчі, не заважають, не обмежують периферійний зір, не пітніють, забезпечують високу чіткість зору.

Однак, у контактних лінз є і свої слабкі сторони. Контактні лінзи можуть накопичувати різного виду відкладення на своїй поверхні.
Детальніше >
12.02.2018
Традиційні лінзи виготовляють методом виточування, тому вони більш жорсткі, мають більш товсті краю і за рахунок цього краще тримають форму і краще утримують чіткість зору.
Детальніше >