UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Контактні лінзи Likon

  Lilea Color  
Lilea Color
Линза (1 шт.) - 380 грн.
Порівняти! Порівняти
  Lileya 40  
Lileya 40
370 грн.
Порівняти! Порівняти
  Olimpia UV  
Olimpia UV
400 грн.
Порівняти! Порівняти
  Olimpia h UV  
Olimpia h UV
Линза - 350 грн.
Порівняти! Порівняти

Сегодня около 125 миллионов человек предпочитают контактные линзы очкам . Спрос обеспечивают производители Германии, Америки, Италии, Южной Кореи и др. Недавно в этот список добавилась компания из Украины.

Краткое описание компании Ликон

Компанія утворена в 90-і рр. ХХ ст. На початку своєї діяльності вона виробляла тільки м'які лінзи. Через 3 роки в столиці відкрився фірмовий салон-магазин, який продавав товари Лікон. Пізніше був освоєний випуск інших видів контактної оптики і засобів догляду за ними.

Які контактні лінзи вона випускає?

Компанія Лікон випускає наступні види лінз:

 • м'які КЛ для корекції короткозорості, далекозорості в широкому діапазоні оптичної сили - від -20 до +20 дптр.;
 • жорсткі газопроникні;
 • спеціалізовані для дітей молодше 5 років;
 • відтінкові;
 • косметичні для корекції аномалій райдужної оболонки, їх роблять індивідуально під кожного замовника.

Унікальною розробкою компанії є МКЛ Lileya Color нестандартні - це кольорові лінзи що відтіняють від натуральної райдужної оболонки. Розроблено і поставлено на виробництво лінзи для маскування дефектів очей: більма, ахроматізма, рубців та ін.

Особливості контактних лінз Likon

Основною особливістю КЛ Ликон є те, що вони виробляються методом точіння. Тангенціальний дизайн лінзи можна отримати тільки методом точіння. Вони, в порівнянні з литими, мають наступні переваги:

 • зберігають центрування, яке забезпечує високу гостроту зору;
 • мають ідеальну гладкість поверхні, яка обумовлює комфортне носіння;
 • точна базова кривизна;
 • рухливість, що забезпечує змочуваність, профілактику гіпоксії, зниження утворень відкладень;
 • забезпечення чіткості і різкості зображення.

Для виробництва МКЛ компанія використовує сучасний полімер - polymacon (моделі Lileya 40 і OlimpiaUV). Це неіонний матеріал, який володіє:

 • високою міцністю, тому використовується для виробів, отримуваних виточуванням;
 • високою газопроникністю і вологовмістом (3 і 4 групи);
 • стійкістю до дегідратації.

Hioxifilcon (модель Olimpia h UV) - гідрогель з підвищеним вмістом вологи. Матеріал використовується для виробництва лінз продовженого носіння.

Лінзи Likon відмінно зберігають форму. Завдяки технології виробництва вони стають щільніші. Велика, ніж у литих виробів, товщина компенсується рухливістю і збереженням цілісності слізної плівки під лінзою.

Для зручності використання вироби мають блакитний відтінок. Виготовляють кожен тип лінз з 3 різними показниками кривизни (8,4; 8,6; 8,8), що обумовлює більш точний індивідуальний підбір. Деякі моделі забезпечені УФ-фільтром.

Кольорові лінзи Lileya Color мають широкий діапазон відтінків. Вони використовуються для тонування і не перекривають природний колір, особливо темний. Кольорові лінзи з діоптріями виробляють на основі моделі Lileya40.

Де купити контактні лінзи Лікон?

Купить контактные линзы Likon вы можете в интернет-магазине DostavkaLinz. В каталоге представлена ​​вся продукция компании. Каждый покупатель получит дополнительную информацию и профессиональную помощь на сайте в режиме онлайн. Заказать товар можно по телефону (Киев) или на сайте, заполнив форму. Цена доступная, ниже средней по Украине. При заказе оптом можно значительно сэкономить со скидками или акциями.

«Новая почта» доставляет товары из магазина в разные уголки страны. Жители столицы могут оформить курьерскую доставку или забрать товар самостоятельно в офисе компании. Оплата удобным для покупателя способом - наличными или банковской картой.