UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Про магазин Dostavka Linz

О магазине ДЛПро магазин для людей, що ведуть активний спосіб життя в нашому інтернет-магазині є великий арсенал лінз із різних матеріалів. За останні роки у світі контактної корекції відбулися справжні революційні відкриття, розширився асортимент та функціональність лінз.

Ми раді швидко доставити в будь-який куточок країни продукцію компаній Alcon, Bausch+Lomb (PureVision, Soflens), CIBA Vision (AirOptix, Dailies), Cooper Vision (Proclear, Biofiniti), Johnson&Johnson; (ACUVUE), Maxima Optics, OKVision (Infiniti, Prima, Fusion).

Ви зможете вибрати як одноденні лінзи, силікон – гідрогелеві лінзи, які пропускають більше кисню і можуть носитися безперервно до 30 днів, гідрогелеві лінзи – які мають низький модуль пружності та високий вміст вологи, торичні лінзи для корекції астигматизму, мультифокальні лінзи. Також можна змінити або посилити свій колір очей завдяки кольоровим контактним лінзам. Для незабутньої вечірки Ви можете вибрати лінзи із серії Crazy.

У нас ви зможете замовити також засоби догляду за лінзами – розчини, очищувачі, зволожуючі краплі, та придбати аксесуари до лінз – контейнери та пінцети.

Сім причин, через які вибирають нас:

  1. ми допоможемо Вам заощадити (наші ціни набагато нижчі, ніж у звичайних магазинах);
  2. для постійних клієнтів у нас передбачена система заохочувальних знижок;
  3. ми пропонуємо товари лише від фірм-виробників або прямих дистриб'юторів фірм-виробників, тому наявність «лівої» продукції у нашому інтернет-магазині виключено;
  4. всі товари, що реалізуються в нашому інтернет-магазині, пройшли реєстрацію та придатні для використання в Україні;
  5. ми намагаємось забезпечити наших клієнтів найповнішою інформацією про нашу продукцію, своєчасно інформувати їх про новинки на ринку контактної корекції зору;
  6. ми намагаємося дотримуватися принципу «клієнт завжди має рацію»;
  7. нарешті, робити покупки в інтернет-магазинах – це просто, сучасно та зручно.

Онлайн-безпека

Дбаючи про надання нашим клієнтам найпрогресивніших елементів онлайн-безпеки на нашому сайті, ми підтримуємо сервіс безпеки Verified by Visa.