UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Блог

24.09.2020
Випадання контактних лінз - рідкісне явище, якщо оптика правильно підібрана і відкоригована. Якщо ви самі займаєтеся вибором і покупкою лінз, є ймовірність зіткнутися з такою неприємною проблемою, як випадання і втрата лінз. Нумо розберімось, як впоратися з цими труднощами, і які робити рішення при подібних випадках.
Детальніше >
24.09.2020
Проблеми із зором - одні з головних захворювань сучасного суспільства. Якщо раніше будь-які відхилення такого плану легко можна було виправити окулярами, то сьогодні людству доступна більш комфортна альтернатива - м'які контактні лінзи. Якщо ви не знаєте, що вибрати - окуляри чи лінзи, рекомендуємо ознайомитися зі статтею, щоб визначити переваги і недоліки кожного методу.
Детальніше >
23.09.2020
Контейнер для лінз - обов'язкове пристосування для повноцінного догляду за контактними лінзами. Конструкційне це ємність з двома відділеннями і герметичною кришкою. Всередину заливається розчин, який необхідний для зберігання і повноцінне очищення оптичних засобів.
Детальніше >
01.01.2019
Виробники контактної корекції особливо важливу увагу приділяють людям, які ведуть активний спосіб життя. І це цілком зрозуміло. Саме у цій категорії споживачів найбільша потреба в зручних, ефективні засоби корекції зору. Чим вище вимоги до фізичної форми спортсмена, тим гостріше будуть відчуватися потреби в надійних контактних лінзах.
Детальніше >
20.12.2018
Які контактні лінзи краще для подорожей? Більшість носіїв двотижневих або щомісячних контактних лінз, коли вони перебувають у відпустці, вважають перехід на щоденні одноразові лінзи набагато більш зручним варіантом. Подорожуючи в ранні години, проводячи багато часу в морі, пізно лягаючи спати і відхиляючись від звичайного графіка, щоденні одноразові лінзи будуть більш розумним варіантом, а це означає, що вам не доведеться дотримуватися і піклуватися про очищення і зберіганні лінз.
Детальніше >
16.12.2018
Пресбіопія або «хвороба коротких рук» - це одна з хвороб сучасного суспільства. Понад 60% населення можуть поскаржитися на симптоми пресбіопії, люди у віці починаючи з 45 до 50 років відчувають на собі ознаки пресбіопії. При наявності пресбіопії людина починає гірше бачити все, що поблизу нього. Згодом у всіх людей проявляються симптоми пресбіопії. Тому, що зір у всіх відрізняється, то і швидкість наростання вікової далекозорості також відрізняється. З віком кришталик ока втрачає свою еластичність, що призводить до пресбиопии.
Детальніше >
15.11.2018
Виробник контактних лінз Menicon представляє нові лінзи, які упаковані в найтонший плоский контейнер. Легко носити з собою в дорогу і в відпустку.

Детальніше >
20.10.2018
Торичні контактні лінзи служать для корекції астигматизму. Такі лінзи мають особливу форму, яка гарантує правильне фокусування зображення на сітківці. У світі приблизно кожна третя людина має астигматизм.
Детальніше >
16.08.2018
До такого відпочинку важливо правильно підготуватися.
Купуйте все з запасом і заздалегідь, щоб не відволікатися на пошуки в чужій країні під час відпочинку.
  • Чи можна носити контактні лінзи в літаку?
  • Чи можна приймати душ в контактних лінзах?
  • Чи можна плавати в контактних лінзах?

Детальніше >
13.06.2018
Як буває приємно після довгої холодної зими ранньою весною підставити обличчя приємним весняним сонячним променям. І наскільки кошмарним може здаватися теж саме сонце в липні та серпні, коли під палючим сонцем плавляться навіть бампери автомобілів. Сонячне світло є джерелом підтримки життя й одночасно таїть ряд небезпечних моментів. Один з основних - це ультрафіолетове випромінювання, яке при регулярному тривалому впливі негативно позначається на стані здоров'я ваших очей.
Детальніше >