UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Блог

15.12.2021
Розчин для очищення та дезінфекції контактних лінз (КЛ) – невід'ємний атрибут догляду за очима та контактною оптикою. Використання для очищення виробів не призначеною для цього рідиною (наприклад, краплі для очей, вода для ін'єкцій, проточна вода з-під крана) призводить до появи дискомфорту, печіння та болю в очах.
Детальніше >
14.12.2021
Багато батьків запитують: з якого віку можна використовувати контактну оптику дітям, які потребують корекції зору? Офтальмологи стверджують, що висока якість матеріалів, що використовуються у виробництві м'яких контактних лінз (МКЛ) дозволяють їх застосовувати у дітей з раннього дитинства.
Детальніше >
14.12.2021

Контактні лінзи, що застосовуються для корекції зору, мають ряд переваг, що робить їх популярнішими порівняно з окулярами. Серед показань до застосування лінз – астигматизм, далекозорість, короткозорість та інші порушення рефракції. Нерідко такі вироби використовуються як альтернатива оперативному втручанню, спрямованому поліпшення зору.Детальніше >
14.12.2021

Дотримання режиму носіння та принципів догляду за м'якими контактними лінзами (МКЛ) є надзвичайно важливим для збереження здоров'я очей. Результатом невиконання рекомендацій з експлуатації лінз є низка негативних наслідків - від печіння в очах до проблем з органами зору, які потребують медичної допомоги.Детальніше >
14.12.2021
Контактні лінзи - це не тільки ефективний спосіб лікування рефракційних розладів (міопії, пресбіопії, далекозорості та інших). Кольорові та карнавальні лінзи дають можливість підібрати собі екстравагантний образ, поекспериментувати з косметикою та іміджем для вечірки чи тематичної фотосесії.
Детальніше >
14.12.2021
Контактні лінзи застосовуються для лікування порушень рефракції (близорукість, далекозорість, астигматизм та ін.), дозволяючи людям насолоджуватися сприйняттям навколишнього світу. Крім того, карнавальні, кольорові, лінзи відтінків дають можливість створити оригінальний образ.
Детальніше >
13.12.2021

Лікарі-офтальмологи рекомендують знімати контактні лінзи (КЛ) на час застудних захворювань вірусного та бактеріального походження (грип, ГРЗ). Крім того, від їх застосування слід відмовитися при алергії, що виявляється нежить і сльозотечею. Носіння лінз у таких випадках може призвести до різних хворобливих станів.


Детальніше >
12.12.2021
Купувати оптичну продукцію (окуляри та контактні лінзи) слід лише за рецептом офтальмолога. Грамотний підбір оптики гарантує її коригуючий ефект та безпеку для органів зору. Крім того, при огляді лікар повинен виключити протипоказання до носіння лінз (блефарит, кератит, косоокість).
Детальніше >
12.12.2021
Перед купівлею контактних лінз (КЛ) для корекції зору необхідно проконсультуватися з офтальмологом. Грамотний підбір оптичної продукції, відповідно до основних параметрів, гарантує максимальний комфорт та захист для очей.
Детальніше >
12.12.2021

Вибираючи м'які контактні лінзи (МКЛ), покупець повинен враховувати такі показники, як термін та режим їхнього носіння. За умови дотримання діапазону часу та умов експлуатації, зазначених виробником в інструкції, гарантується терапевтичний результат від використання оптичної продукції.


Детальніше >