UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Блог

15.12.2021
У наш час, більшість людей, які мають проблеми із зором, воліють використовувати контактні лінзи замість окулярів. Насамперед, це викликано зручністю їх носіння та компактністю. На жаль, тривале використання контактної оптики може спричинити такі захворювання як: синдром “сухого ока”. Для запобігання подібним випадкам, фахівці рекомендують використовувати краплі очей, які допомагають зняти напругу і втому з очей наприкінці трудового дня, а також усунути дискомфорт зорових органів у разі його виникнення.
Детальніше >
15.12.2021
На сьогоднішній день проблеми із зором перестали бути на заваді ведення активного способу життя. Тепер контактні лінзи дозволяють людям з поганим зором займатися багатьма видами спорту, які були недоступні їм раніше. Часто люди запитують, чи можна плавати в лінзах і як вибрати правильну модель для такої діяльності? Спробуємо розібратися із цим.
Детальніше >
15.12.2021
В наш час можна знайти величезну кількість контактних лінз, які дозволяють змінювати забарвлення наших очей. Люди, які наважуються придбати продукт з таким ефектом уперше, задаються питанням: чи змінюється наше колірне сприйняття при їх використанні чи ні? У цій статті ми спробуємо розібратися з цим питанням.
Детальніше >
15.12.2021
Багато початківців, що використовують контактні лінзи задаються питаннями: чи можна використовувати контактні лінзи різних фірм, що буде якщо переплутати ліву і праву лінзу і т.д. У цій статті ми постараємося відповісти на всі питання, що вас цікавлять, і сподіваємося, що ця інформація буде для вас корисною.
Детальніше >
15.12.2021
Більшість людей вважають, що контактні лінзи можна придбати самостійно, без попередньої консультації окуліста, але це не зовсім так. Часто, подібні вчинки призводять до певних наслідків, таких як: синдром «сухого ока», гіпоксичне пошкодження рогової оболонки та інших інфекційно-запальних хвороб.
Контактні лінзи є такими ж медичними виробами, як і все, що ви звикли бачити в аптеках. Тому, перед покупкою необхідно проконсультуватися з офтальмологом.
Детальніше >
15.12.2021
Контактні лінзи все ширше поширюються у повсякденному житті. Сьогодні вони мають не лише медичне значення. Випускають косметичні та карнавальні лінзи. Чим вони відрізняються від коригувальних КЛ і де їх носити, варто розібратися докладніше.
Детальніше >
15.12.2021
Контактні лінзи є оптикою, що коригує, тому підбирати її повинен лікар. Він проведе необхідну перевірку зору, встановить діагноз та підбере оптимальну модель КЛ.
Детальніше >
15.12.2021
Ще кілька років тому контактні лінзи можна було придбати лише за наявності рецепту або виготовити індивідуально. Сьогодні вони стали доступні всім, що призвело до їх нецільового використання та застосування без показань. Щоб зупинити безконтрольне використання контактної оптики, необхідно повідомити користувачів про наслідки.
Детальніше >
15.12.2021
Контактні лінзи за більш ніж двовікову історію зазнали суттєвих змін. Сьогодні асортимент вражає різноманітністю, в якій нефахівцю досить складно орієнтуватися. Тільки лікар знає, на що потрібно звернути увагу під час вибору контактних виробів. Тому необхідно попередньо пройти обстеження та проконсультуватися у офтальмолога.
Детальніше >
15.12.2021
Контактні лінзи, крім одноденних, потребують правильного зберігання. Інакше їх ефективність та безпека буде порушено. Щоб уникнути псування, виключити інфікування, необхідно знати, як і де зберігати лінзи.
Детальніше >