UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Acuvue Oasys with Transitions, Johnson & Johnson

Рейтинг: 4 - 21 голос
Товар в наличии У наявності
 • Двухнедельные контактные линзы Acuvue Oasys with Transitions, Johnson & Johnson
 • Двухнедельные контактные линзы Acuvue Oasys with Transitions, Johnson & Johnson
 • Acuvue Oasys with Transitions
 • Acuvue Oasys with Transitions
Радіус (BC):
Сфера (Sph):
Кількість:
936 грн.
Додати до порівняння!
Додати до порівняння

Опис Acuvue Oasys with Transitions

Контактні лінзи Acuvue Oasys with Transitions

Acuvue Oasys with Transitions - це двотижневі лінзи з силікон-гідрогелеві матеріалу. Це перша у своєму роді контактна лінза, яка може визначати умови освітлення в навколишньому середовищі і легко адаптується від прозорого до темного завдяки динамічному фотохромними фільтрами, а також блокуючи шкідливі ультрафіолетові промені. З Киснепроникність 121Dk / t і вологовмістом 38%.

Ми раді запропонувати новітні контактні лінзи розробки 2018 роки від Johnson & Johnson ACUVUE OASYS з технологією Transitions (Light Intelligent Technology). Це дітище партнерства між Johnson & Johnson Vision Care, Inc. & (світовий лідер в області контактних лінз) і Transitions Optical (світовим лідером в області фотохромних лінз для окулярів).

Ці інноваційні контактні лінзи Acuvue Oasys with Transitions (Акувью Оазис Транзішен) дозволяють збалансувати кількість внутрішнього і зовнішнього світла, що потрапляє у ваші очі, включаючи синє світло виходить від пристроїв за якими ми працюємо. Під впливом ультрафіолетового та / або яскравого світла вони злегка темніють для захисту без різкої зміни зовнішнього вигляду ваших очей

Маскот-08.jpg
Чітке зображення при будь-якому освітленні з Acuvue Oasys with Transitions.

Як працює ACUVUE OASYS з Transitions?

Інноваційні контактні лінзи Acuvue Oasys with Transitions & nbsp; змінюють колір від прозорого до темного менш ніж за хвилину, допомагаючи вашим очам адаптуватися до мінливих умов освітлення, а також блокуючи шкідливі ультрафіолетові промені.

Трильйони фотохромних молекул розкидані по кожній лінзі. Ці молекули дуже чутливі як до ультрафіолетового світла, так і до певних видів яскравого світла тому коли вони піддаються впливу будь-якого з них, відбувається хімічна реакція, яка змушує їх змінювати структуру і темніти.
При повній активації лінзи можуть блокувати до 70% видимого світла.

 • Лінзи складаються з матеріалу під назвою сенофілкон A, матеріалу, вже використовуваного в лінзах Acuvue Oasys, який широко відомий своїми винятковими характеристиками, коли мова йде як про комфорт, так і про корекцію зору.
 • Коли молекули вловлюють світлові промені, відбувається хімічна реакція, яка змушує їх змінювати свою структуру.
 • При повній активації лінзи можуть блокувати до 70% видимого світла. Вчені Johnson & Johnson Vision провели безліч клінічних досліджень, перш ніж вони нарешті знайшли «правильний» рівень фотохромної концентрації.
 • У той момент, коли прибираються УФ-промені або яскраві світлові промені, лінза знову починає змінюватися. Фотохромниє молекули починають закриватися, і лінза починає повертатися до свого початкового прозорого кольору. При переході з вулиці в приміщення лінзи стають прозорими приблизно за 90 секунд.

Переваги контактних лінз ACUVUE OASYS з Transitions:


 DL-06.jpg     Комфорт при носінні.

ACUVUE OASYS містить технологію HYDRACLEAR PLUS, змочувальний агент, вбудований в лінзу, що імітує муцини, що допомагає підтримувати стабільну слізну плівку.

 DL-06.jpg     Здоровые глаз.

ACUVUE OASYS (senofilcon А) матеріал з Transitions Light Intelligent Technology був розроблений, щоб надати найвищий рівень УФ - захисту в контактних лінзах, вони блокуючи 100% UVB і 99% UVA. Однак, вони не є заміною для сонцезахисних окулярів.

 DL-06.jpg     Четкое зрение.

Acuvue Oasys with Transitions забезпечують таку ж чіткість зору, як і Acuvue Oasys, але вони забезпечують підвищену чіткість зору при різних рівнях освітлення. Вони також зменшують ореоли і "зореутворення" вночі і забезпечують чітке і ясне зір.

У чому унікальність Acuvue Oasys Transitions?

ВПЛИВ ЯСКРАВОГО ДЕННОГО СВІТЛА, надмірно СИНЕГО СВІТЛА І СВІТЛА ФАР У НІЧНИЙ ЧАС МОЖЕ ТИМЧАСОВО ВІДКЛЮЧИТИ АБО ПОРУШИТИ НАШЕ ЗІР, ЗМЕНШИТИ чіткості ДАЛЕКИХ ОБ'ЄКТІВ АБО ЗРОБИТИ їх незручно ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ.

Якщо яскраве світло викликає у Вас дискомфорт:


 ACUVUE OASYS withTRANSITIONS — ПЕРШІ В СВІТІ Контактні лінзи з технологією інтелектуальної адаптації до світла для нового рівня зорового комфорту    
При яскравому освітленні в приміщенні.
Може викликати реакцію очі до звуження зіниці, що може привести до зорової втоми і дискомфорту.
 ACUVUE OASYS withTRANSITIONS — ПЕРВЫЕ В МИРЕ КОНТАКТНЫЕ ЛИНЗЫ с технологией интеллектуальной адаптации к свету для нового уровня зрительного комфорта    
При використанні електронних пристроїв.
Зоровий дискомфорт, що виникає в результаті використання цифрового пристрою, включає: напруга очей, нечіткість зору, сухість очей, головний біль і дискомфорт
 ACUVUE OASYS with TRANSITIONS - ПЕРШІ В СВІТІ Контактні лінзи з технологією інтелектуальної адаптації до світла для нового рівня зорового комфорту    
На вулиці в сонячну погоду.
Може викликати реакцію очі до звуження зіниці, що може привести до зорової втоми і дискомфорту
     
При водінні в темний час доби.
Зоровий дискомфорт, що виникає в результаті зустрічних фар включає напругу очей, нечіткість зору, сухість очей, головний біль і дискомфорт

Спробуйте контактні лінзи Acuvue Oasys with Transitions, вони:
 • Зменшують стресовий вплив яскравого світла в приміщенні і на вулиці
 • Роблять зображення більш яскравим і контрастним
 • При повній активації лінзи можуть блокувати до 70% видимого світла.

Технологія лінз Acuvue Oasys with Transitions

 • Технологія зволоження HYDRACLEAR PLUS

Hydraclear Plus - це патентована технологія, завдяки якій лінзи залишаються м'якими, вологими і комфортними протягом усього дня. ACUVUE Oasys with Hydraclear - це покоління силікон-гідрогелевих контактних лінз Johnson & Johnson Vision Care, що володіють високим рівнем кисневої проникності. Очі завжди виглядають ясними і здоровими, як і вранці, коли ви тільки наділи лінзи. Мають найвищий для м'яких контактних лінз рівень захисту від УФ-випромінювання.

Цифрові пристрої та сложні умови навколишнього середовища, такі як холодний кондиціонер або пильний, сухе повітря, можуть визивати дискомфорт і роздратування. ACUVUE OASYS ® контактні лінзи з технологією HYDRACLEAR ® PLUS розроблені, щоб допомогти зберегти слізну плівку стабільної, щоб забезпечити комфорт у складних умовах.

мал. технологія зволоження HYDRACLEAR PLUS

 • Інтелектуальна технологія адаптації до світла Transitions

Коли фотохромні лінзи Acuvue Oasys with Transitions піддаються впливу яскравого світла, відбувається хімічна реакція, трильйони фотохромних молекул в лінзі починають міняти структуру і темніти.

В результаті двотижневі лінзи безперервно адаптуються від прозорого до темного кольору і назад, допомагаючи вашим очам адаптуватися до мінливих умов освітлення в приміщенні або на вулиці більш ефективно, ніж ваші очі могли б зробити самі.

ACUVUE OASYS withTRANSITIONS — ПЕРШІ В СВІТІ Контактні лінзи з технологією інтелектуальної адаптації до світла

мал. Інтелектуальна технологія ACUVUE OASYS адаптації до світла Transitions

Лінзи складаються з матеріалу під назвою Сенофілкон A, матеріалу, вже використовуваного в лінзах Acuvue Oasys, який широко відомий своїми винятковими характеристиками, коли мова йде як про комфорт, так і про корекцію зору. Johnson & Johnson .
взяли Сенофілкон і включили в нього індивідуалізовані фотохромні молекули

 • Структура цих молекул закрита свого роду це "контейнер". В результаті, коли ці лінзи знаходяться в стані спокою, тобто вони не піддаються впливу УФ або світлових променів, контактні лінзи прозорі.

 • Коли молекули вловлюють світлові промені, відбувається хімічна реакція, яка змушує їх змінювати свою структуру - закриті молекули розкриваються. У відповідь вони темніють і поглинають видиме світло менш ніж за хвилину.

 • При повній активації лінзи можуть блокувати до 70% видимого світла. Вчені Johnson & Johnson Vision провели безліч клінічних досліджень, перш ніж вони нарешті знайшли «правильний» рівень фотохромної концентрації: «досить сильний, щоб ефективно блокувати світло і ультрафіолетові промені, а також мінімізувати косметичні зміни


Також важливо відзначити, що контактні лінзи не замінюють сонцезахисні окуляри. Хоча лінзи дійсно забезпечують захист від ультрафіолету на покриваються ними областях, інші частини ока, а також навколишня шкіра все ще піддаються впливу ультрафіолету, тому слід носити сонцезахисні окуляри, щоб захистити всю область навколо очей, коли ви знаходитесь на вулиці.
Маскот dostavkalinz.com.ua

Часті питання про контактні лінзи Acuvue Oasys with Transitions:

Лінзи фільтрують синє світло?

Так. ACUVUE ® OASYS з Transitions ™ легко активно фільтрує яскраве світло, блокуючи до 15% синього світла в приміщенні і до 55% на вулиці потрапляє в очі, включаючи блокування УФ-променів.


Як лінзи будуть виглядати на моїх очах, змінюють чи вони колір очей?

Лінзи стають темнішими при активації УФ і/або яскравим світлом. Вони були спеціально розроблені, щоб забезпечити захист від яскравого світла, зводячи до мінімуму зміну зовнішнього вигляду очей. На вулиці рівень активації завжди змінюється в залежності від світла, тому в більшості ситуацій лінза знаходиться не в самому темному стані. Затемнення лінзи також швидко проходить, коли ви заходите всередину приміщення.

Як виглядає лінза Acuvue Oasys with Transitions під впливом яскравого світла на темних і світлих очах
рис. Как линзы Acuvue Oasys with Transitions смотряться на темных и светлых глазах


Чи можна носити лінзи в спеку і холод, на них впливає температура тіла?

Так, лінзи можна носити в різних температурних умовах. При носінні температура лінзи відповідає температурі очей. Отже, температура навколишнього середовища не вплине на фотохромні характеристики на очах (активації затемнення і швидкості просвітлення)


Чи можна використовувати Acuvue Oasys with Transitions замість сонцезахисних окулярів?

Контактні лінзи з УФ - фільтром не призначені для використання в якості заміни сонцезахисних окулярів. Однак їх можна носити з сонцезахисними окулярами. Хоча ці лінзи дійсно забезпечують захист від УФ-випромінювання на покриваються ними областях, інші частини ока і навколишні області все ще піддаються впливу УФ-випромінювання. Сонцезахисні окуляри допомагають захистити весь очей.


Чи можу я носити контактні лінзи Acuvue Transition під час водіння вночі?

Так. Контактні лінзи зменшують ореоли (в середньому до 18%) і зореутворення (до 28%), з якими ви стикаєтеся при водінні вночі, в тому числі і від різких вогнів зустрічних фар. Лінзи Acuvue Oasys with Transition працюють за лобовим склом.


Резюме

Грунтуючись на успіху Acuvue Oasys, Acuvue Oasys Transitions володіє всіма перевагами найпопулярніших двотижневих контактних лінз:

Плюси контактних лінз Acuvue Oasys Transitions:

 1. Популярна контактна лінза Acuvue Oasys з функцією автоматичного затемнення, яка раніше була доступна тільки в окулярах
 2. Призначена для зменшення впливу яскравого світла - як в приміщенні, так і на вулиці
 3. Забезпечує високий рівень захисту від ультрафіолету (99% UVA і 100% UVB) в контактних лінзах
 4. Захист від шкідливої синього світла
 5. Допомагає зменшити ореоли і зореутворення вночі

Мінуси контактних лінз Acuvue Oasys Transitions

 1. У повністю затемненому стані може змінити справжній колір ваших очей.
 2. Не темніє, як сонцезахисні окуляри, і не замінює їх
 3. Недоступні в торических або мультифокальних параметрах

Журнал TIME визнав Acuvue Oasys Transitions одним з кращих винаходів 2018 року
Журнал Time назвав Acuvue Oasys with Transitions в список 50 кращих винаходів 2018 року


Який розчин підходить для лінз Acuvue Oasys with Transitions

При правильному догляді лінзи Acuvue Oasys with Transitions прослужать 2 тижні в денному режимі до 8-12 годин або до 6 днів в пролонгированном (за рекомендацією вашого офтальмолога).
Для щоденного очищення, промивання і зберігання фотохромних контактних лінз підійдуть багатофункціональні розчини: ReNu MultiPlus, Opti-Free Express.
Для схильних до алергічних реакцій очей і для чутливих глазподойдут розчини Biotrue, Hy-Care з природними змащуючими компонентами.

Замовити лінзи Акувью Оазис віз Транзішінс компанії Джонсон енд Джонсон

Замовити контактні лінзи Акувью Оазис віз Транзішінс можна онлайн на сайті dostavkalinz.com.ua: з доставкою кур'єрською службою «Нова пошта» в Одесу, Херсон, Миколаїв, Дніпро, Львів, Харків та інші міста України на вказане відділення; з доставкою кур'єром по Києву.

Якщо онлайн покупка Вам з якихось причин не підходить - замовте контактні лінзи по телефону:
 • в Киеве -       (044) 237-60-20
 • по Україні - (063) 237-60-20 
Інформація про товар надана компанією Johnson & Johnson з відкритих джерел і каталогів.
 1. FDA press release: FDA clears first contact lens with light-adaptive technology. 
 2. JJV Data on File 2018. Definition of ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™

Характеристики Acuvue Oasys with Transitions

Бренд/Виробник Acuvue
Johnson & Johnson
Режим носіння денного носіння
Термін носіння 2 тижні
Тип матеріалу силікон-гідрогель
Матеріал лінзи Сенофілкон A
Товщина по центру, мм 0.085
Киснепроникність (Dk/t) 121
Вологомісткість,% 38
Діаметр, мм 14.0
Кількість в упаковці (шт) 6
УФ-фільтр Так
Відгуки

Відео про Acuvue Oasys with Transitions

Інформація про товар
Бренд/Виробник: Acuvue
Johnson & Johnson
Термін носіння: 2 тижні
Тип матеріалу: силікон-гідрогель
Киснепроникність (Dk/t): 121
Вологомісткість,%: 38
Кількість в упаковці (шт): 6
УФ-фільтр: Так
Доставка
Безкоштовна доставка Оплата без комісій
Скидки
Знижки від 3% до 10%
Оплата частями
Гарантія
якості
Супутні товари
Record 7/30
Record 7/30
В корзину! Купити
Acuaiss Drops
Acuaiss Drops
В корзину! Купити