UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Мультифокальні контактні лінзи Dailies Total 1 Multifocal, Alcon

Рейтинг: 3 - 3 голоса
Товара нет в наличии Немає у наявності
Новинка
 • Мультифокальные линзы Dailies Total 1 Multifocal, Alcon
 • Мультифокальные линзы Dailies Total 1 Multifocal, Alcon
Термін поставки 20-30 днів! Передоплата від 50%.
(Немає в наявності)

Опис Dailies Total 1 Multifocal

Мультифокальні контактні лінзи Dailies Total 1 Multifocal

Dailies Total 1 Multifocal - це одноденні контактні лінзи з градієнтом води для корекції пресбіопії. Технологія градієнта води збільшує вміст води з 33% від ядра до понад 80% на самій зовнішньої поверхні лінзи. Це мінімізує тертя і допомагає зменшити сухість в кінці дня.

Компанія Alcon представила мультифокальні контактні лінзи DAILIES Total1, призначені для людей з пресбіопії.

Мультифокальні контактні лінзи Dailies Total 1 Multifocal - це перші і єдині одноденні лінзи, в яких використовується технологія градієнта води, вона створює подушку вологи навколо очей. Ці контактні лінзи настільки зручні, що ви майже забудете про них.

Технологія лінз Dailies Total 1 Multifocal

 • Дизайн Precision Profile®

Precision Profile - це дизайн створений для людей з пресбіопії, дозволяє бачити крупним планом без шкоди для чіткості зору на відстані. Вони забезпечують плавний перехід між різними діоптріями рецепта, так що вам не доведеться йти на компроміси з вашим зором.

Плавне прогресування градієнтів потужності для чіткого, безперервного зору з ближнього, середнього та далекого відстаней

 • Технологія Water Gradient

Water Gradient - це запатентована технологія від компанії Алкон, створює подушку вологи на оці за рахунок збільшення вмісту води у поверхні лінзи.

ТЕХНОЛОГІЇ DAILIES-TOTAL1

 • Технологія SmarTears

SmarTears - це технологія, яка вивільняє фосфатидилхолин (ПК), інгредієнт, який природним чином міститься в сльозах і допомагає стабілізувати ліпідний шар слізної плівки.

Особливості та переваги Dailies Total 1 Multifocal

 • Мультифокальні лінзи Dailies Total 1 відмінно підходять для постійного носіння і для особливих випадків - ви отримуєте гнучкість, вибираючи коли носити лінзи. У вас немає клопоту, пов'язаних з щоденним доглядом за лінзами.
 • Свобода для активного способу життя, занять спортом, активного відпочинку або напружених денних подорожей. Dailies Total 1 Multifocal дозволяє вам просто викинути пару і вставити іншу, без клопоту. Ідеально підходять для активного способу життя. Якщо ви часто подорожуєте або дуже зайнята мама, останнє, з чим ви хочете мати справу, - це трата часу на догляд за лінзами. З Dailies Total 1 Multifocal ви просто викидаєте зношену пару лінз і вставляєте нову на наступний день.
 • Dailies Total 1 Multifocal не потребує розчинах для догляду за лінзами або в контейнері для лінз.
 • Ідеально підходить для алергіків, тому, що нова пара щодня знижує накопичення алергенів.
 • Насолоджуйтесь легким і найздоровішим способам носіння лінз. Лікарі рекомендують щоденні контактні лінзи як найбільш корисну форму контактних лінз для постійних користувачів.


Очищення лінз тепер в минулому!

Дейліс Тотал 1 Мультифокальні контактні лінзи призначені для щоденного використання, тому все, що вам потрібно робити, - це одягнути нову пару лінз щоранку і викидати їх в кінці дня.

Будь-яка людина, регулярно користується контактними лінзами, знає, що повітропроникність - ще один важливий фактор комфорту і здоров'я очей. Завдяки повітропроникності, яка приблизно в 6 разів вище, ніж у найпопулярніших одноразових лінз на ринку, Dailies Total 1 явно перевершує всі інші. Більш того, Dailies Total 1 Multifocal від Alcon забезпечує високий рівень повітропроникності по всій поверхні лінзи. Ці лінзи настільки зручні почасти тому, що основа контактів Dailies Total 1 зроблена з силікон-гідрогелю. При 33% вмісті води до очей проходить велика кількість кисню. Більше кисню означає, що очі залишаються здоровими, виглядають ясніше і відчувають себе більш комфортно.

Характеристики Dailies Total 1 Multifocal

Бренд/Виробник Dailies
Alcon
Режим носіння денного носіння
Термін носіння 1 день
Тип матеріалу силікон-гідрогель
Матеріал лінзи Делефілкон А
Товщина по центру, мм 0.09
Киснепроникність (Dk/t) 156
Вологомісткість,% 33 - 80
Діаметр, мм 14.1
Кількість в упаковці (шт) 30
УФ-фільтр Ні
Відгуки

Відео про Dailies Total 1 Multifocal

Інформація про товар
Бренд/Виробник: Dailies
Alcon
Термін носіння: 1 день
Тип матеріалу: силікон-гідрогель
Киснепроникність (Dk/t): 156
Вологомісткість,%: 33 - 80
Кількість в упаковці (шт): 30
УФ-фільтр: Ні
Доставка
Безкоштовна доставка Оплата без комісій
Скидки
Знижки від 3% до 10%
Оплата частями
Оплата
частинами