UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Контактні лінзи PremiO

Рейтинг: 3 - 2 голоса
Товара нет в наличии Немає у наявності
  • Двотижневі лінзи PremiO, Menicon
  • PremiO
(Немає в наявності)

Опис PremiO

Контактні лінзи Menicon PremiO

Menicon PremiO - це нові 14-денні контактні лінзи від Японського виробника Menicon. Високотехнологічний сілікон- гідрогелевий матеріал з запатентованими технологіями виводить двотижневу лінзу на рівень преміумклас.

 

Menicon PremiO з технологіями MeniSilk і Nanogloss був розроблений з урахуванням проблем, виявлених у ранніх поколіннях сілікон- гідрогелевих (SiH) контактних лінз. Властивості цієї вдосконаленої лінзи, можливо, є найбільш збалансованими з усіх контактних лінз SiH, доступних в цей час на ринку.

Menicon PremiO з надзвичайно високою проникністю по кисню, що становить 161 одиницю, запобігає гіпоксію у всіх частинах лінзи та при будь-якої потужності лінзі.

Залежність між Киснепроникність і вмістом води для різних гідрогелевих і силіконових гідрогелевих контактних лінз.

Поверхневі характеристики контактної лінзи визначають взаємодію лінзи зі слізною плівкою і рогівкою. Отже, характер поверхні матеріалу може зробити істотний вплив на комфорт, час носіння і чіткість зору. Щоб досягти цього, технологія Nanogloss лінзи Menicon PremiO забезпечує строго контрольовану відтворюваність гладкій поверхні, яка гарантує неперевершений рівень комфорту протягом всього дня. Зображення за допомогою атомно-силової мікроскопії дозволяють отримувати гладку поверхню в лінзах Menicon PremiO в порівнянні з ранніми поколіннями SiH-лінз з плазмою або покриттям.

Зображення атомно-силової мікроскопії (20x20 мкм) різних силікон-гідрогелевих контактних лінз, що показують гладкість Menicon PremiO в порівнянні з іншими силікон-гідрогелеві лінзами.

Покращена змочуваність

Змочуваність поверхні контактної лінзи має ключове значення для підтримки стабільного якісного зору, комфорту і біосумісності лінзи з оком.
Крім того, поверхня контактної лінзи з поганою змочуваністью має тенденцію залучати відкладення. В процесі виробництва (полімеризації) технологія MeniSilk забезпечує лінзи Menicon PremiO адаптованої гідрофільною молекулою, яка забезпечує рівні змочуваності, ніколи не спостерігалися раніше з будь-якої іншої контактною лінзою SiH.

Переваги лінз Menicon PremiO:

  • наявність лінзи в двох різних базових кривих (8,3 і 8,6 мм)
  • двотижнева заміна забезпечує більш безпечний спосіб носіння, ніж лінз з більш тривалим циклом заміни.
  • технологія MeniSilk і Nanogloss забезпечує зволожену лінзу
  • проникність кисню 161Dk / t

  Онлайн замовити контактні лінзи для очей премії від компанії Менікон можна в нашому інтернет магазині. Доставка Лінз кур'єром в Києві і Дніпрі, а в Одесі, Львові, Харкові та по інших містах України службою "Нова Пошта".

Характеристики PremiO

Бренд/Виробник Menicon
Режим носіння пролонгованої
Термін носіння 2 тижні
Тип матеріалу силікон-гідрогель
Матеріал лінзи Асмофілкон А
Товщина по центру, мм 0,08
Киснепроникність (Dk/t) 161
Вологомісткість,% 40
Діаметр, мм 14.0
Кількість в упаковці (шт) 30
УФ-фільтр Так
Відгуки
Інформація про товар
Бренд/Виробник: Menicon
Термін носіння: 2 тижні
Тип матеріалу: силікон-гідрогель
Киснепроникність (Dk/t): 161
Вологомісткість,%: 40
Кількість в упаковці (шт): 30
УФ-фільтр: Так
Доставка
Безкоштовна доставка Оплата без комісій
Скидки
Знижки від 3% до 10%
Оплата частями
Оплата
частинами