UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Бабушкін день з Окювайт 2011

Бабушкин день с окювайтом 2011
  Ocuvite Lutein Forte №30  
Ocuvite Lutein Forte №30
30 шт. - 230 грн.
Новинка
витаминно-минеральный комплекс с Омега 3
  Ocuvite Complete №60 (Омега 3)  
Ocuvite Complete №60 (Омега 3) (Немає в наявності)
22.09.2011
Тільки з 17.09 по 17.10.2011 , Соціальна програма від Bausch & Lomb, купите Ocuvite ® Лютеїн Forte і гарантовано отримаєте в подарунок * - СУМКУ, а так само можливість виграти головний приз * - ПУТІВКУ В САНАТОРІЙ.

Ocuvite ® Лютеїн Forte - це біологічно активна добавка до їжі, антиоксидант. Комбінований препарат, що дозволяє сповільнити прогресування вікової макулярної дегенерації і поліпшити гостроту зору.

Кожен день ваші очі можуть піддаватися впливу шкідливих факторів ризику, які можуть призвести до погіршення і навіть до втрати зору.

Вживання Ocuvite ® Лютеїн Forte використовується в профілактиці. Кожен з нас повинен дбати про свій зір.

Чи потрібен Вам Ocuvite ® Лютеїн Forte?

 • вік (старше 35 років)

 • стрес
 • куріння

 • надмірна вага або ожиріння

 • проблеми з серцево-судинною системою (гіпертонія)

 • генетична схильність (очних хвороб в сім'ї: глаукома, катаракта, AMD)

 • неправильне харчування і вживання невеликої кількості рослинної їжі і риби

 • вживання у великих кількостях кави, чаю, алкоголю

 • вплив яскравого світла, тобто УФ-променів

 • багато годин перебуваєте за кермом

 • часто працюєте в штучно освітлених приміщеннях

Якщо ви відповіли ТАК на будь-який з цих питань, Ocuvite ® Лютеїн Форте для вас.

Активні інгредієнти, що містяться в Ocuvite ® Лютеїн Форте, впливають на гальмування і уповільнення процесів, які сприяють розвитку таких захворювань, як глаукома, AMD і катаракти. Таким чином, цей препарат рекомендується пацієнтам офтальмологами усього світу!

За своїм унікальним складом Ocuvite ® Лютеїн Форте містить:

каротиноїди

Лютеїн і зеаксантин, макулярного пігменту, які тільки і були виявлені в клітинах сітківки.

Сітківка, а особливо її центральна частина - макула, має природний захист від руйнування - пігментний шар, який містить каротиноїди - лютеїн і зеаксантин. Лютеїн і зеаксантин, подібно сонцезахисним окулярам, відбивають шкідливі світлові промені, і разом з тим зв'язують вільні радикали. Їх подвійну дію перешкоджає руйнуванню сітківки. Будь-яке захворювання сітківки суттєво впливає на якість зору, а при руйнуванні сітківки очей сліпне.

вітаміни С і E

Вітамін С (аскорбінова кислота). Цей вітамін виконує безліч функцій. Це і регуляція вуглеводного обміну і окислювально-відновних реакцій, і синтез колагену, і участь в регенерації тканин, і нормалізація проникності капілярів, і контроль згортання крові. У ролі антиоксидант вітамін С знижує ймовірність появи катаракти і уповільнює розвиток вже наявної хвороби. Вітамін С допомагає регулювати внутрішньоочний тиск, знижуючи ризик виникнення глаукоми. У співдружності з каротиноїдами вітамін С допомагає запобігти хворобам сітківки, викликані впливом світла і вільних радикалів. Вітамін С запобігає окисленню зорових пігментів, перешкоджає їх втрати і регулює відновлення. Він також зміцнює стінки капілярів, покращує стан судин очного дна, запобігаючи крововиливу в сітківку або склоподібне тіло. Вітамін С відповідає за збереження рухливості очних м'язів, збереження зорового нерва, поліпшення сприйняття і передачі зорового сигналу, підтримання необхідного рівня колагену в склоподібному тілі і кришталику. При дефіциті вітаміну С очі швидко втомлюються, знижується тонус очних м'язів, знижується зорова активність. А така шкідлива звичка, як куріння, геть знищує запаси вітаміну С, що з часом веде до дегенерації сітківки ока. Цей вітамін в організмі людини не синтезується, тому слід подбати про те, щоб у вашому раціоні завжди присутні продукти, багаті вітаміном С. Це овочі, фрукти і трави. Шипшина - чемпіон за вмістом аскорбінової кислоти. Вітаміну С багато в обліписі, чорній смородині, солодкому перці, цитрусових, а також в кропі, петрушці, щавлі, шпинаті, яблуках, капусті, полуниці.

Вітамін Е (токоферол). Цей потужний антиоксидант допомагає запобігти відшарування сітківки ока, катаракту, підтримує зір при діабеті. Він бере участь в обміні білка, нормалізує згортання крові і покращує її циркуляцію, нормалізує м'язову діяльність. Вітамін Е - жиророзчинний вітамін, що міститься в основному в рослинних продуктах. Найбільш багаті їм нерафіновані олії: бавовняне, соєва, соняшникова, арахісова, обліпихи, кукурудзяна. Особливо багато вітаміну Е в зернових і бобових паростках, у капусті, помідорах, салаті, горосі, шпинаті, шипшині, петрушці. Крім цього, вітамін Е присутній в м'ясі, яйцях, печінці, молоці.

мінерали: цинк і селен

Цинк підтримує повноцінну діяльність органів сприйняття - він загострює зір, смак і нюх, є переважаючим мікроелементом в структурі очі.

Селен необхідний для збереження здоров'я. Це головна складова частина ензиму глютатіонпероксидази, найважливіший антиоксидант, який утворюється в нашому організмі і знаходиться в кожній клітині. Стимулює обмін речовин, захист клітин тіла від шкідливого впливу вільних радикалів. Скорочує токсичний ефект деяких токсичних мінералів (кадмій, свинець, миш'як, ртуть). Підтримує роботу імунної системи. Клінічні дослідження виявили пряму залежність між вмістом селену в їжі і гостротою зору.

Омега-3

Омега-3 являє собою сімейство жирних кислот необхідних для підтримки загального здоров'я і що особливо важливо для захисту здоров'я очей. Дослідження показують, що споживання продуктів, багатих омега-3 може допомогти підтримувати належне функціонування і здоров'я ваших очей з віком.

Якщо у вас виникли якісь запитання, поговоріть зі своїм лікарем.