UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Акція! AIR OPTIX AQUA 6 шт. + Solo-care AQUA 90 мл. за 294,00 грн. (01.03.12-31.03.12)

Акция! AIR OPTIX AQUA 6 шт. + Solo-care AQUA 90 мл. за 294,00 грн. (01.03.12-31.03.12)
  Air Optix Colors  
Air Optix Colors
2 шт. - 824 грн.
Топ
  Air Optix plus HydraGlyde  
Air Optix plus HydraGlyde
3 шт. - 630 грн.
  Air Optix Aqua  
Air Optix Aqua
3 шт. - 630 грн.
29.02.2012
Довгоочікуване 1 березня. І хоча цей день не заведено святкувати, - компанія Ciba Vision відзначає його щорічно.

Весняна акція від Alcon (Ciba Vision)

Як завжди, для своїх клієнтів компанія Ciba Vision приготувала весняну акцію.
Дві упаковки силікон-гідрогелевих лінз Air Optix Aqua (1 упаковка - 3 лінзи), і розчин Solo Care Aqua 90 ml !!!
Увага: на даний акційний набір не поширюються знижки та акції діють в інтернет-магазині **.
* 2 упаковки по 3 шт. (можливе замовлення упаковок з різними діоптріями).

Air Optix Aqua силікон-гідрогелеві лінзи нового покоління

Висока якість зору в лінзах - це головне, без чого не має сенс ні комфортність, ні безпеку їх носіння.

Ciba Vision робить на цьому особливий акцент, що дає їм можливість, надати користувачам бездоганну якість зору за будь-якої видимості.

  • Комфорт в кінці дня

Не секрет, що робочий день може тривати 10 годин і більше. Зважаючи на це в наші дні контактні лінзи повинні бути комфортними не тільки відразу після надягання, а й в кінці дня. Рівень комфорту в кінці дня заведено вважати більш значущим показником лінз в порівнянні з їх первісною комфортністю. Передовиком у виробництві лінз, які зберігали тривалий комфорт і свіжість, є компанія Ciba Vision.

  • Унікальні параметри і особливості

Використовуючи нову систему зволоження, значно поліпшує рівень комфорту, що підвищує змочуваність поверхні лінз і стійкість до відкладень.

Айр Оптикс силікон-гідрогелеві лінзи нового покоління від CIBA Vision, що мають унікальні параметри і особливості. Мають високу газопроникність (в 3-4 рази перевищують звичайні гідрогелеві лінзи), що забезпечує необхідний рогівці рівень кисню. А це своєю чергою безпечне і здорове носіння контактних лінз Air Optix Aqua і чіткість зору.
Лінзи Air Optix Aqua за рекомендацією Вашого офтальмолога можна носити безперервно до 6 днів і ночей (без зняття на ніч).

Комфортному носінню контактних лінз значною мірою сприяє правильний вибір засобів по догляду за ними , до яких відносяться, головним чином, багатофункціональні розчини. Багато сучасні розчини містять компоненти, зволожуючі поверхню лінзи.

Своїми зволожуючими властивостями відомий так само розчин Solo Care Aqua 90 ml !!! Компанії Ciba Vision. Унікальне подвійну дію містяться в ньому зволожуючих агентів (провітаміну В5 і сорбітолу) створює ефект HydroLock. Який полягає в утриманні вологи на поверхні лінзи і запобігання її дегідратації. Крім цього даний розчин видаляє білкові відкладення з поверхні лінз і є свого роду мастилом для них. Контамінація контейнерів для лінз зустрічається у 80% носять лінзи, що призводить до дискомфорту і іноді до інфекцій. Стінки контейнера покриті спеціальним антимікробним агентом, що містить іони срібла. Завдяки цьому, руйнується і зупиняється ріст бактерій і грибків.