UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Гаджети та контактні лінзи

Гаджеты и контактные линзы
  1-Day Acuvue Tru Eye  
1-Day Acuvue Tru Eye
30 шт. - 1 127 грн.
Топ
  Air Optix Night & Day Aqua  
Air Optix Night & Day Aqua
3 шт. - 828 грн.
  EyeClass Monthly  
EyeClass Monthly (Немає в наявності)
12.01.2018
Все більше користувачів мобільних телефонів, смартфонів і планшетів використовують для серфінгу в інтернет-просторі не комп'ютери, а саме, гаджети. І ця особливість сучасності прямо починає впливати на зір таких користувачів.
Як стверджують фахівці, часте і тривале використання гаджетів призводить до розвитку симптому сухого ока, а також короткозорості.

Синдром комп'ютерного зору

Це явище має таке поширення, що навіть отримало свою назву - комп'ютерний зоровий синдром, також званий цифровим перенапруженням очей. Наприклад, в Америці дві третини населення фіксують у себе ознаки комп'ютерного синдрому.

Він проявляється такими симптомами:

 • почервоніння рогівки;
 • почуття стомлених очей;
 • часте моргання;
 • розпливчаста картинка перед очима ;
 • хвороблива чутливість до яскравого світла;
 • почуття ріжучої болі в очах.

 • Як стверджують фахівці, коли ми дивимося на надрукований текст, то наше око сприймає відбите світло, а текст на смартфоні не є відбиттям - це самостійний об'єкт що світитися, представлений пікселями. Причому зі зниженням частоти мерехтіння екрану, знижується і точність акомодації очних м'язів.

  Як захистити очі від шкідливих наслідків читання з гаджета:

 • Не забувайте моргати частіше для регулярного зволоження рогівки.
 • Застосовуйте зволожуючі краплі для очей, щоб компенсувати недостатнє зволоження.
 • Зробіть кегль шрифту крупніше, щоб не вдивлятися в екран.
 • Час від часу відсувайте смартфон на відстань, щоб очі перенастроювати.
 • Налаштуйте яскравість екрану на смартфоні відповідно до умов освітлення.
 • Не читайте в умовах ночі або темного приміщення.
 • Кожні 20 хвилин відриватися від читання і переводите погляд на предмети на відстані.
 • За можливості замінюйте пряме читання на програми, які озвучують текст.
 • Профілактика

  Запобігання або зменшення проблем із зором, пов'язаних з цифровою втомою очей, включає в себе заходи з управління освітленням та відблисками на екрані пристрою, встановлення правильного робочого відстані і положення для перегляду на екрані і забезпечення того, щоб навіть незначні проблеми із зором були належним чином виправлені.

  Рекомендації для людей, які страждають синдромом комп'ютерного зору

 • Зведіть до мінімуму дискомфорт від синього світла і відблисків. Синє світло від світлодіодного і флуоресцентного освітлення, а також від моніторів, планшетів і мобільних пристроїв може негативно вплинути на зір в довгостроковій перспективі. Спеціальні відтінки і покриття лінз можуть зменшити шкідливий вплив синього світла. Зведіть до мінімуму відблиски на екрані комп'ютера, використовуючи фільтр зменшення відблисків, змінивши положення екрану або використовуючи штори, або жалюзі. Крім того, підтримання чистоти екранів; очищення від бруду і видалення відбитків пальців може зменшити відблиски і поліпшити чіткість.
 • Налаштуйте робоче місце і комп'ютер так, щоб очам було комфортно. При використанні комп'ютерів більшість людей вважають за краще висоту робочої поверхні близько 26 дюймів. Столи і столи зазвичай мають висоту 65 см. Додайте екран комп'ютера на відстані від 40 до 76 см. Верх екрану повинен бути трохи нижче горизонтального рівня очей. Нахиліть верхню частину екрану під кутом від 10 до 20 градусів.
 • Робіть перерви в роботі протягом дня . Телефонуйте за номером або попийте чай. Проконсультуйтеся з колегами. Після тривалої роботи за комп'ютером робіть все, щоб очі не фокусувалися на чомусь поблизу.
 • Контактні лінзи при комп'ютерному зоровому синдрому

  Перевірте, щоб ваші контактні лінзи за своїми характеристиками підходили для роботи з цифровими пристроями.
  Тут мова йде про максимально високий рівень пропускання кисню та утриманні вологи, а також високого ступеня гладкості внутрішньої поверхні контактних лінз.
  Доречним варіантом стануть силікон-гідрогелеві контактні лінзи.

  Топ 3 моделей для захисту очей від ПК

  1-DAY ACUVUE® TruEye® - инновационные однодневные линзы с технологией Hydraclear
  1 Day Acuvue TruEye, Johnson & Johnson

  Інноваційні одноденні лінзи з технологією Hydraclear, які забезпечать вашим очам максимальне зволоження протягом дня, позбавляючи їх від роздратування і висихання. Лінзи виготовлені на основі гіпоалергенного матеріалу, що робить їх гарним вибором і для людей, які страждають алергією. Вони також оснащені УФ-фільтрами для ще більшого захисту ваших очей.
  Контактні лінзи Air Optix Night & Day Aqua (3 шт) R: 8.6 - купити недорого в інтернет-магазині з доставкою
  Air Optix Night & Day Aqua, Alcon

  Лінзи Air Optix Night & Day Aqua створені для людей, які не хочуть турбуватися про вечірній догляд за контактними лінзами. Вони призначені для безперервного використання (вдень і вночі) протягом 30 днів і 30 ночей. Зроблені з дихаючого матеріалу Lotrafilcon A силікон-гідрогелеві матеріалу. Це означає, що рогівка отримує в 6 разів більше кисню, ніж в традиційних гідрогелевих лінзах.
  FREEYES від PegaVision - це м'які гідрогелеві контактні двотижневого терміну носіння, які ідеально підходять тим, хто проводить багато часу за монітором ПК і планшетів
  Freeyes, Pegavision

  Це м'які гідрогелеві контактні лінзи 2-х тижневої заміни. Їх унікальною особливістю є технологія BlueCut, за допомогою якої ці контактні лінзи блокують шкідливий спектр світла. А саме:
  • блокують 10-50% світла в синьої частини спектра,
  • пропускають 70-90% світла у видимому діапазоні.
  Увага: лінза має жовтий відтінок !!!  Не забувайте, що ваш зір цінніше будь-якої інформації, яку ви прагнете дізнатися зі смартфона. Бажаємо вам здорових очей і відмінного зору.
  Використана література:
  1. Int J Ophthalmol. 1999-2003. Опубліковано онлайн 18 грудня 2018 г.
  2. Лі Дж.Б., Кім С.Х., Лі С.К., Кім Х.Г., Ан Х.Г., Лі З.Р., Юн К.С. Окислювальний стрес, індукований синім світлом в епітеліальних клітинах рогівки людини: захисні ефекти екстрактів етанолу з різних сумішей лікарських рослин. Ophthalmol Vis Sci. 2014
  3. Вікова макулопатія і вплив синього світла. Acta Ophthalmologica. Лютий 2006 р

    Systane Gel Drops  
  Systane Gel Drops
  193 грн.
    Queen's i-fresh yal  
  Queen's i-fresh yal
  20 ml - 230 грн.