UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Як підібрати мультифокальні контактні лінзи для корекції пресбіопії?

Как подобрать мультифокальные контактные линзы для коррекции пресбиопии?
  Air Optix MultiFocal  
Air Optix MultiFocal
3 шт. - 1 107 грн.
  Biofinity Multifocal  
Biofinity Multifocal
3 шт. - 936 грн.
Передзамовлення!
  1 Day Acuvue Moist Multifocal  
1 Day Acuvue Moist Multifocal
30 шт. - 1 180 грн.
16.12.2018

Вибираємо лінзи для корекції пресбіопії

Пресбіопія або «хвороба коротких рук» - це одна з хвороб сучасного суспільства. Понад 60% населення можуть поскаржитися на симптоми пресбіопії, люди у віці починаючи з 45 до 50 років відчувають на собі ознаки пресбіопії. При наявності пресбіопії людина починає гірше бачити все, що поблизу нього. Згодом у всіх людей проявляються симптоми пресбіопії. Тому, що зір у всіх відрізняється, то і швидкість наростання вікової далекозорості також відрізняється. З віком кришталик ока втрачає свою еластичність, що призводить до пресбиопии.

Тест на пресбіопію:

  • Книжковий тест:

Візьміть книгу в руки і почніть читати. Вам потрібно тримати її далі звичайних 30 сантиметрів? Люди, яким потрібні окуляри для читання, тримають книги мул журнали для читання на відстані витягнутої руки або ненормально далеко, щоб їх очі могли зосередитися на словах.


Маскот-08.jpg Якщо вам не вдається зосередитися під час шиття, малювання або гри в настільні ігри, крім читання, швидше за все, вам знадобляться окуляри для читання.

  • Тест на головний біль:

Якщо у вас болить голова і очі втомилися після спроби зосередитися при виконанні будь-якого з перерахованих вище дій, це спосіб вашого тіла сказати вам, що ваші очі напружені і вам потрібні окуляри для читання.

Способи виправлення пресбиопии

Стареча далекозорість не лікується, але її можна скорегувати за допомогою таких методів:
  • Операція на очах.
В цьому випадку кришталик виймають з ока, а на його місце вставляють так звану інтраокулярну лінзу. Дорого і вимагає хірургічного втручання в очі.
  • Біфокальні лінзи в окулярах.
Линзы с «окошком» - видимое соединение двух диоптрий в одной линзе. Громоздко, не эстетично, долго привыкают глаза и масса неудобств от очков.
  • Прогресивні лінзи в окулярах.
Такі лінзи кому необхідно чітко бачити предмети на будь-якій відстані, не змінюючи окуляри.
Дорого, безліч дизайнів для офісу для вулиці, потрібно дивитися в центр очок, а значить якщо спускаємося сходами потрібно опустити голову, а не очі. Це, мабуть, і є оптимальне рішення - непомітні, тонкі, естетичні, що не заважають на переніссі, які не потребують операції. Такі лінзи мають дві зони зору - вдалину і поблизу.

Найбільш затребувані моделі мультифокальних лінз:

Технології не стоять на місці і сучасні мультифокальні лінзи істотно відрізняються від своїх перших примірників. Зручні, практично без візуальних аббераций, плюс враховують зміну розмірів зіниці в залежності від освітлення. Такі лінзи виготовляються з сучасних матеріалів з високими показниками:
  • Вмісту вологи - це характеристика, яка важлива для підтримки слізної плівки між рогівкою і лінзою. Чим вище% води в матеріалі, тим м'якше і гнучкіше лінза. Звідси можна зробити висновок, що чим більше вологи, тим краще.

  • Кислородопроницаемости - це відношення обсягу кисню, що пройшов через одиницю площі контактної лінзи за одиницю часу позначається Dk. Товщина лінзи в центрі позначається t. Чим вище показник DK / t у лінз, тим краще ваші очі забезпечується киснем, і тим краще для здоров'я очей.
У нас в наявності широкий асортимент мультифокальних контактних лінз провідних брендів, тому ми склали Топ наших найбільш продаваних мультифокальних лінз, які наші клієнти пробували і полюбили протягом 2020 року.

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal від Alcon

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal


Dailies Aquacomfort Plus Multifocal - це контактні лінзи щоденного використання, вони забезпечують чіткість зору і чудовий комфорт, оскільки виготовлені з використанням технології "активації моргання", яка виділяє вологу в лінзу при кожному морганні.


Biofinity Multifocal від Cooper Vision

Biofinity Multifocal


Biofinity Multifocal - ці лінзи, виготовлені з силікон-гідрогелю, міцні, зручні і забезпечують чітке і ясний зір, поки ви їх носите. Основна перевага лінз 2 унікальні технології: матеріал лінз Aquaform Comfort Science і перевірена конструкція мультифокальних лінз Balanced Progressive Technology.


Air Optix MultiFocal від Alcon

Air Optix MultiFocal

Air Optix MultiFocal - це ще один фаворит щомісячних мультифокальних лінз, мають виключно гладку поверхню, стійку до утворення протеїнів і відкладень.
Матеріал лінз пропускає велику кількість кисню в очі, утримуючи вологу і зберігаючи ваші очі зволоженими.


BioTrue ONEday for Presbyopia від Bausch+Lomb

Мультифокальные контактные линзы BioTrue ONEday for Presbyopia


BioTrue ONEday for Presbyopia це одноразові лінзи, які підтримують майже 100% вологості протягом 16 годин. 3-зонний дизайн Progressive ™ для чіткого і комфортного огляду на будь-якій відстані.

Лінійка мультифокальних контактних лінз в нашому інтернет-магазині:

Крім найпопулярніших лінз у нас представлені так само і інші лінзи, які так само розташовані в порядку їх затребуваності:

PureVision 2 for Presbyopia від Bausch+Lomb

Мультифокальные контактные линзы PureVision 2 for Presbyopia


  Це спеціальні силікон-гідрогелеві лінзи для 16 годинного використання протягом дня від Bausch & Lomb. Висока чіткість і комфортний зір. Наявність трьох зон - це відмінна заміна біфокальна лінза або очками для читання. Матеріал лінз пропускає на 300% більше кисню до ока, ніж традиційні контактні лінзи. Лінзи придатні для носіння днем, для пролонгованого носіння і для безперервного носіння протягом місяця.

O2O2 Multifocal від Interojo

Мультифокальные контактные линзы O2O2 Multifocal


Силікон-гідрогелевий матеріал лінзи добре пропускає кисень, асферичний дизайн добре корегує зір на різних відстанях, при цьому лінза має достатню м'якість і пружність для комфортного носіння. Лінза розрахована на 30 днів, до 8 годин носіння в день.

Soflens Multi-Focal від Bausch+Lomb

Мультифокальные контактные линзы Soflens Multifocal


Це гідрогелеві лінзи, перевірений часом матеріал, стійкий до відкладень, для максимального комфорту. Відомий бренд є запорукою стабільної якості.Accurate Daily Presbyo 

Мультифокальные линзы Accurate Daily Presbyo

Це вже наступне покоління контактних лінз з високим рівнем пропускання кисню до очей. У цих лінз також є спеціальна зона додаткової рефракції для поліпшення глибини сприйняття. Що дуже важливо -ці лінзи не вимагають звикання! Додатковим плюсом є наявність УФ-фільтра.


Miru 1 month Multifocal від Menicon

Мультифокальные контактные линзы Miru 1 month Multifocal

Унікальна запатентована конструкція має два дизайну окремо для пресбіопії з низьким ступенем адаптації і окремо для пресбіопії з високим ступенем адаптації, що забезпечує чіткість зору на будь-яких дистанціях.

Новинки мультифокальних лінз з передовими технологіями
Dailies Total 1 Multifocal від Alcon

Мультифокальные линзы Dailies Total 1 Multifocal

Перші в світі контактні лінзи з водним градієнтом, що містять майже 80% води. Це одноразові лінзи для щоденного використання добре пропускають кисень до рогівці, завдяки чому ваші очі виглядають і відчувають себе здоровими і не викликають роздратування протягом усього дня.


1 Day Acuvue Moist Multifocal від Johnson & Johnson

Мультифокальные 1 Day Acuvue Moist Multifocal, Johnson & Johnson

Зручні, доступні і гігієнічні, це єдині мультифокальні контактні лінзи з індивідуальним дизайном, натхненним природними змінами очі.

Оптичний дизайн кожної лінзи оптимізований під рецепт, щоб відображати природні варіації розміру зіниці, що виникають з віком у всьому діапазоні рефракції (від далекозорості до міопії). Створені з використанням технології Lacreon, 1 Day ACUVUE Moist Multifocal контактні лінзи забезпечують комфорт і вологість протягом усього дня, а також чіткий зір на всіх відстанях: близькому, середньому і далекому.


Не забудьте, що правильний підбір мультифокальних контактних лінз можливий тільки після обстеження у фахівця офтальмолога.
Бажаємо вам здоров'я очей і комфортного зору.
Маскот  Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal  
Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal
30 шт. - 1 140 грн.
  BioTrue ONEday for Presbyopia  
BioTrue ONEday for Presbyopia
30 шт. - 1 260 грн.
Новинка
Передзамовлення!
  Dailies Total 1 Multifocal  
Dailies Total 1 Multifocal
30 шт. - 1 450 грн.
Новинка
  O2O2 Multifocal  
O2O2 Multifocal
3 шт. - 855 грн.
6 шт. - 1 600 грн.