UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Контактні лінзи Proclear від CooperVision

Контактные линзы Proclear от CooperVision
  Soflens daily disposable  
Soflens daily disposable
30 шт. - 510 грн.
  Proclear 1 day  
Proclear 1 day
30 шт. - 640 грн.
  Clear 1-day  
Clear 1-day
30 шт. - 510 грн.
09.02.2018
В асортименті нашого інтернет-магазину пропонуються біосумісні контактні лінзи.
Найцікавішою моделлю є CooperVision Proclear 1 day.

Proclear 1 day - це біосумісні одноденні лінзи денного режиму насіння від компанії CooperVision
 • Асферичний дизайн лінзи
 • Самий здоровий варіант лінз, одноденні контактні лінзи
 • Матеріал лінз не втрачає вологу протягом дня
 • Високий рівень комфорту протягом дня

Особливості контактних лінз Proclear 1 day

Особливість таких лінз в тому, що вони зберігають практично всю вологу протягом дня, захищаючи очі від:
 • синдрому сухого ока,
 • почервоніння
 • роздратування.

PC Technology

Здатність утримувати вологу на поверхні лінзи забезпечується унікальною технологією PC Technology . Суть її в тому, що до складу матеріалу лінзи входять особливі гідрофільні молекули, які зв'язуються з молекулами води і утримують їх на поверхні лінзи.


 PC Technology Він міцно пов'язує воду з поверхнею лінзи і по всій лінзі, зменшуючи швидке випаровування, яке може призвести до сухості.

PC Technology ™ дозволяє лінзам включати фосфорілхолін (ПК), високогідрофільний з'єднання, яке природним чином виявляється в клітинах очі і в організмі. Він міцно пов'язує воду з поверхнею лінзи і по всій лінзі, зменшуючи швидке випаровування, яке може призвести до сухості.

В результаті виходить лінза з високою биосовместимостью, що імітує речовини, виявлені в клітинах людського ока.Також до складу лінзи входить фосфорілхолін (ця речовина також міститься і в мембрані еритроцитів крові), тому організм сприятливо сприймає таку лінзу.
Все це дає найвищу відчуття комфорту носіння лінзи. Додатково і на внутрішній стороні лінзи підтримується природний рух слізної рідини. Це знижує тертя і помітно підвищує почуття комфорту.


Технология PC Technology CooperVision Proclear Контактні лінзи CooperVision ® Proclear зберігають до 97% свого початкового вмісту води в матеріалі лінзи навіть після 12 години носіння, забезпечуючи істинний комфорт протягом усього дня.Завдяки нормальному обміну рідини рогівка отримує необхідну кількість вологи і кисню протягом дня.
Внаслідок кращого зволоження на поверхні контактної лінзи накопичується менше відкладень. Тому лінзи Proclear стають більш безпечними для очей, а також створюють всі умови для високо чіткого зору.

Біосумісний матеріалу Omafilcon A

Назва Cooper Vision вже означає високоякісні контактні лінзи. Одноденні лінзи Proclear 1 Day особливо вражають завдяки біосумісності матеріалу Omafilcon A. Ідентичність фосфорілхолін власним речовини організму означає, що око не рветься до гніву, бо він знає це речовина, яка відіграє важливу роль в регулюванні вологості очей. Хворі алергією особливо цінують одноденні лінзи Proclear 1 Day від CooperVision.

Ультрагладка поверхня.

Лінзи Proclear виконані в зручному дизайні з тонким профілем і ідеально гладкою поверхнею. Такі лінзи вдало поєднуються з рогівкою, не викликаючи неприємних відчуттів завдяки м'яким краях.

Одноденні лінзи Proclear 1 day відмінно підходять покупцям зі схильністю до алергії і чутливими очима, а також тим, хто тривалий час працює за комп'ютером. Лінзи залишаються вологими і не відчуваються на очах навіть після дванадцятої години носіння.

Також подібні лінзи рекомендуються під час подорожей, особливо в жарку пору року, людям, які займаються спортом, а також тим хто носить контактні лінзи лише час від часу.
Зручний формат носіння на один день дозволяє не переживати про наявність розчинів і не витрачати час на обслуговування лінз.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ PROCLEAR 1 DAY


Виробник: CooperVision
Лінійка: Proclear
Матеріал: Омафілкон А
Вид материала: гідрогелеві
Частота заміни: 1 день
Радіус кривизни: 8,7
Діаметр: 14.2 мм
вологи: 60%
Киснепроникність:
28 Dk / t
Оптична сила: Від -12,00D до + 8,00D

Щоранку ви просто надягаєте нову пару лінз і отримуєте комфортне зір на весь день!


Джерела:
 1. Уїтні Л . Скотт, Моніка Дж. Рейн, Латріція Д. Пак, Суб'єктивне порівняння двох щоденних контактних лінз: Focus Dailies® з AquaRelease ™ і Proclear® 1-Day, Оптометрія - Журнал Американської асоціації оптометрії, тому 81, Випуск 1, 2010 р, сторінки 40-46
 2. Proclear 1 день. CooperVision GmbH