UA RU
Вход/Личный кабинет
 • Вхід
 • Реєстрація

Як зрозуміти, що лінза бракована чи зношена?

Как понять, что линза бракованная или изношенная?
14.12.2021

Дотримання режиму носіння та принципів догляду за м'якими контактними лінзами (МКЛ) є надзвичайно важливим для збереження здоров'я очей. Результатом невиконання рекомендацій з експлуатації лінз є низка негативних наслідків - від печіння в очах до проблем з органами зору, які потребують медичної допомоги.

Важливість правильного носіння контактних лінз

Грамотний підхід до носіння МКЛ дозволяє уникнути неприємних ускладнень з боку очей та продовжити термін експлуатації виробу. Користувачам оптики, що коригує, необхідно враховувати наступні рекомендації:

как правильно носить контактные линзы.jpg

 1. Будь-який контакт з лінзами передбачає ретельне попереднє миття і ополіскування рук.

 2. Перед розкриттям упаковки з МКЛ необхідно перевірити її цілісність та термін придатності.

 3. Після кожного зняття лінзи її потрібно обробити спеціальним розчином (МКЛ одноденного носіння одразу ж викидаються).

 4. Не слід перевищувати термін носіння контактної оптики.

 5. Лінзи перед сном необхідно знімати (крім спеціальних лікувальних МКЛ та виробів безперервного носіння).

 6. Забороняється повторне використання КЛ.

 7. У період захворювань, що супроводжуються нежиттю, чханням, а також при запаленні структур ока від лінз, варто відмовитися на користь окулярів.

Як зрозуміти, що лінза бракована або що її час замінити?

Виявити шлюб при покупці МКЛ неможливо, тому що вони герметично упаковані. Тобто порушення цілісності оптики можна виявити лише за її безпосередньому огляді чи за носінні. Перед надяганням необхідно ретельно оглянути виріб, щоб унеможливити подряпини або скол. Бракована лінза може серйозно пошкодити око, тому що тісно контактує з роговою оболонкою.

Як зрозуміти, що потрібно замінити лінзу? При використанні зношених (носіння лінз більше терміну носіння зазначеного виробником) або бракованих КЛ у користувачів можуть виникнути хворобливі стани, які виявляються у вигляді:

последствия нарушения режима ношения линз.jpg

 • печіння та сверблячки в очах;

 • світлобоязні;

 • рясної сльозотечі;

 • синдрому «сухого ока»;

 • погіршення зору;

 • інфекційно-запальних процесів у структурах ока тощо.

Чому варто придбати контактну оптику на сайті Dostavka Linz?

DL185.png

Здоров'я очей залежить від якості м'яких контактних лінз. Щоб не придбати браковані МКЛ, їх необхідно купувати в магазинах, що спеціалізуються на оптичній продукції, віддаючи перевагу компаніям-виробникам зі світовим ім'ям.

В інтернет-магазині Dostavka Linz представлений широкий асортимент оптики, що коригує належної якості. Вся продукція має супроводжуючі документи та сертифікати, що підтверджують відповідність лінз міжнародним стандартам. Виробники надають гарантію якості свого товару.

Щоб правильно вибрати вироби, що коригують, слід попередньо проконсультуватися з офтальмологом і отримати рецепт на лінзи. У ньому фахівець вкаже необхідні характеристики контактної оптики, а також її вид та марку. Менеджери інтернет-магазину Dostavka Linz допоможуть покупцеві підібрати необхідну продукцію відповідно до його побажань та рекомендацій офтальмолога.