UA RU
Вход/Личный кабинет
  • Вхід
  • Реєстрація

Чи можна носити лінзи коли хворієш?

Можно ли носить линзы, когда болеешь?
Топ
  Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe  
Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
30 шт. - 1 023 грн.
  Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal  
Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal
30 шт. - 1 140 грн.
  Dailies Total 1 90 шт.  
Dailies Total 1 90 шт.
2 970 грн.
13.12.2021

Лікарі-офтальмологи рекомендують знімати контактні лінзи (КЛ) на час застудних захворювань вірусного та бактеріального походження (грип, ГРЗ). Крім того, від їх застосування слід відмовитися при алергії, що виявляється нежить і сльозотечею. Носіння лінз у таких випадках може призвести до різних хворобливих станів.

Чи можна носити контактні лінзи під час хвороби?

медики пред..jpg

Контактні лінзи не слід використовувати як у розпал хвороби, так і на початковому етапі. Відповідаючи питанням, чи можна носити контактну оптику при застуді, лікарі пояснюють заборону носіння зневодненням організму. Вони стверджують, що через нестачу слізної рідини порушується змащування лінз та зволоження рогівки, що може призвести до її ураження.

Інша причина, через яку необхідно відмовитися від коригувальних МКЛ на час хвороби, - це нежить. Слиз, що виділяється з носа, містить хвороботворні віруси та бактерії, які при чханні можуть потрапити на лінзи та призвести до розвитку запальних процесів в органах зору. Ймовірність інфікування підвищується через знижений імунітет.

З чим можна зіткнутися, якщо носити контактні лінзи під час хвороби і як цього уникнути

Заборона на носіння контактних лінз при захворюваннях, що характеризуються нежиттю, чханням, підвищенням температури, обумовлена тим, що:

  1. Гіпертермія, а також прийом протиалергічних препаратів призводить до пересихання слизової оболонки очей. Неприємні відчуття у вигляді сверблячки або печіння в очах можуть посилитися при носінні КЛ.

  2. Підвищена температура тіла створює під лінзами сприятливе середовище для розмноження патогенних мікроорганізмів. Імовірність ускладнень зростає, якщо вироби на ніч не знімаються або використовується оптика із гідрогелевих матеріалів з високим вмістом води.

  3. Віруси, потрапляючи в очі через слізний канал, можуть затримуватися під лінзою, що загрожує розвитком запалення слизової оболонки ока.

Щоб уникнути ускладнень, рекомендується тимчасово замінити КЛ окулярами. У разі необхідності коригувати складні рефракційні порушення слід проконсультуватися з офтальмологом.

Чому вигідно купувати лінзи на сайті Dostavka Linz?

DL185.png

В інтернет-магазині Dostavka Linz представлений широкий вибір унікальних якісних лінз від виробників зі світовим ім'ям, а також аксесуарів та засобів для догляду за оптичною продукцією. Щоб правильно підібрати собі оптику, що коригує, необхідно пройти обстеження у спеціаліста і отримати рецепт, де будуть вказані параметри виробу. Менеджери магазину допоможуть з вибором оптики, нададуть інформацію про характеристики лінз та особливості їх експлуатації.
  Morning Q 38  
Morning Q 38
4 шт. - 550 грн.
  PremiO  
PremiO (Немає в наявності)